1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat, co kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jeez, Luty 8, 2010.

1. Jeez

Jeez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie. Mam dylemat, chodzi o kupno konsoli, myślałem nad tą wersją premium: Xbox 360 Premium HDMI 60GB Halo Pack!

alba tą elite: Xbox 360 Elite + GTA IV EPISODES FROM LIBERTY CITY

Mam w związku z tym kilka pytań:

1.Nie znam się na tym bo nigdy klocka nie miałem ale czytałem, że najlepsze są modele konsol z płytą główną Jasper, może ktoś z forumowiczów wie z jaką płytą są wyżej wymienione przeze mnie konsole?

2. Ile zainstalowanych gier (np. wielkości GTA IV) wejdzie na dysk 60 GB?

3. Mam zamiar grac na monitorze LCD 19", można ustawić xboxa żeby pracował w rozdzielczości 1440 x 900 (maksymalna rozdzielczość mojego monitora)? Zamierzam go podłączyć tym kablem Kabel VGA HQL - BigBen, może jest jakiś lepszy godny polecenia?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jeżeli kupisz nową konsolę to ciężko dostać inną niż z płytą Jasper, o płytę martw się w przypadku używanej konsoli. 1440x900 takiej rozdzielczości nie ustawisz - jeżeli się mylę proszę kogoś o poprawienie. Kabel VGA ma takie rozdzielczości 640-480, 848-480, 1024-768, 1280-720, 1280-768, 1280-1024, 1360-768, 1920-1080.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Ta 2 czyli xbox 360 Elite to w 100% Jasper
    2. zależy od gier, HDD 120GB ma pojemność użytkową 107GB a gry mają średnio rozmiar 6GB, więc trochę ich zainstalujesz na HDD :) a co do HDD 60GB nie pamiętam ile ma użytkowej pojemności
    3. ten bedzie ok. lub Kabel MS

5. dani19

dani19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krynica
    1. Podaj datę produkcji obydwu. Elite jest na 100% jasper jesli chodzi o premium to zależy jaka data produkcji.

2. Ja mam 120(uzyteczne jest troche mniej) gb zainstalowane 5 gier ok 10 dem po 1 gb każdei zostaje jeszcze 30 gb. oblicz sobie ;)

3. Kable bigbena są dobre. Kup sobie TV min 37 cali oraz kabel hdmi.

Ja z tych dwóch brał elite nie będziesz żałował.

Ja swoją kupiłem w angli zestaw

Elite 120 gb
    dodatkowy pad czarny
    Fifa 10
    Halo 3 ostd
    Lego Batman
    Pure
    oraz gratis kabel HDMI 1m

dałem 940 zł w przeliczeniu.

6. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Ja bym uważał na wersję Premium z Halo 3 - niektóre to jaspery a niektóre Falcony ;]

7. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    też tak sądzę :) zawsze możesz przedzwonić i się zapytać o datę produkcji :)

8. Jeez

Jeez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za tak szybkie odpowiedzi :). Jednak zdecyduję się chyba na wersje elite, GTA to i tak trzeba będzie kupić a Halo to mnie nie rusza specjalnie.

edit: ultima odpisala że konsola z Halo to wersja z płytą główną falcon, czyli na bank już odpada.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie gier. Podobno można robić kopie zapasowe gier (chodzi mi o legalne sposoby, nie zamierzam przerabiać), jak i gdzie je kopiować, na komputerze czy x-klocku?

9. KoDeR

KoDeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn-K,Bedzin,Bydgoszcz, a teraz Maynooth Ir
    Bierz elite. Ja mam wersję z gtaIV i epizodami. 120 GB wydaje się być dużo tylko na początku, na 60 - tkę zgrasz może 6-7 gier. Poza tym fajnie wygląda i masz pewność, że to Jasper - więc mniejszy pobór prądu i mniejsze prawdopodobieństwo rrod

10. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po co Ci kopie gier jak i tak ich nie odpalisz na konsoli bez ixtreme :)
    A co do kopiowania nie jet to taka prosta sprawa :) kopiujesz na PC ale musisz mieć rozebrany napęd DVD. Był o tym poradnik na forum. Jak znajdę to dam linka.
    http://xboxforum.pl/iso-f31/kopiowanie-oryginalnej-gry-za-pomoca-zwyklej-nagrywarki-dvd-1983.html

Wczytywanie...

Poleć forum