1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat czy kupić konsole ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radek8_85, Lipiec 14, 2009.

1. radek8_85

radek8_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam taki dylemat, mam zamiar teraz kupować Xboxa 360, ale zastanawiam się czy będzie to dobry wybór. Jedyna różnica między konsolami a PC jest taka że jest więcej bijatyk. Na moim komputerze wszystko chodzi bez problemu, 95% gier jest na komputerze i na konsoli, więc niewiem co mam teraz zrobić, proszę doradźcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Na moją głowę jak masz zaje*istego kmpa to nie ma sensu kupować x-ksa bo po co? Ale wiesz nie zagrasz sobie w tekkena 6 który wychodzi w tym roku i kilka tytułów więcej. Z konsolą jest ta wygoda że nie musisz dokupować sobie ramu, nowej karty graficznej itp.

4. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Jak czytałem, ile rzeczy trzeba doinstalować, żeby pograć sobie w Fallout'a 3, albo jak kumple mówią o swoich wydatkach na podzespoły do komputera, to smutno mi się robi. Xbox 360 Arcade (499zł) w styczniu był tańszy, niż PS2 (569zł), przeróbka około 50zł, wkładasz płytę i grasz, nie musisz nic instalować. Wygodniejsza jest na pewno konsola. Tańsza też, o wiele. Gry też lepsze wychodzą na konsole i będzie ich coraz więcej.

5. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox to nie tylko bijatyki i gry z PCeta.

Jeżeli zależy Ci na dobrej rozgrywce, w jakości full hd, grając w exclusivy których na kompie nie znajdziesz [Halo, GoW etc] to śmiało kupuj, sam mogę powiedzieć że rozgrywka online na klocku sprawia dużo więcej frajdy niż typowe online rozgrywki na pc. Xbox360 to dobry wybór.

Konsola ma być wspierania przez M$ do 2015 roku ---> Xbox będzie wspierany do 2015 roku co gwarantuje jej jeszcze dużo nowych gier, no i może interesujący projekt Natal.

Zresztą ja dla samej Fable 2 bym kupił konsolkę :D.

6. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    funuman no nie wiem, jeśli kolega lubi grać w FPS'y i ma komputer który mu na to pozwala to Xbox mu sie nie przyda. Sory ale te gry na konsoli to pomylka - mają niedopracowany online. Gdzie jest kickowanie, gdzie wybór serwerów - nie ma. O modach nie wspomnę. Radek myślę, że moja odpowiedź Ci pomoże ponieważ ja miałem ten sam dylemat. Jeśli myślisz, że na konsoli jest lepsza grafika to się mylisz, są tylko wyjątki oczywiście jeśli masz porownanie tak jak ja na przykład ( chodzi o porownanie gry Xbox 360-PC) wiele osób nie odpali gry w full detalach na kompie z tąd nie może porównać. Co do płynności gry też nie zawsze jest super na konsoli, możesz o tym wyczytać na forum (spadki fps). Konsolę możesz kupić jeśli lubisz konsole bo dla gier się za bardzo nie opłaca bo tak jak sam pisałeś większość jest na PC a dokupienie pada to nie problem. Ja kupiłem konsolę bo grywam na konsolach od lat i nie żałuję. Zależy też jakie lubisz gry itp. Musisz poprostu się zastanowić czy będziesz z tej konsoli korzystał, czy poprostu zagrasz w kilka gier których nie ma na PC i kloc będzie stał i się kurzył.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Odpowiedzi sam sobie musisz udzielić. To zależy w jakie gry lubisz grać. Jak masz jakiś ulubiony tytuł który jest tylko na konsole, to masz już odpowiedź że konsole musisz sobie kupić :)

8. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    jak masz zajebistego kompa nie kupuj ixa.Na kompa wychodza prawie wszystkie gry z konsol.W dodatku na kompie nie ma ryzyka awari prawie.A xbox sami wiecie...
    ja mialem ixa i sprzedalem . Jego zakup przezemnie to pomylka.wiecej radosci z grania jest na PC , możliwość ściągania spolszczeń, patchów ,modów , grania online bez ryzyka bana ;P.
    Sam zdecyduj...

9. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak masz kompa takiego jak tyskaczcz z opisu albo lepszego to niema sensu. Chyba ze nie bawia cie gry na PC albo mecza palce od myszki/klawy. Ja osobiscie bym xboxa nie kupil jakbym mial wyczesanego kompa.

10. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawie z wszystkimi wypowiedziami up się zgadzam ;) Jak się ma komputer z kosmosu to konsola jest raczej nie potrzebna chyba, że jednak nie masz na co kasy wydawać to czemu nie ;P

11. radek8_85

radek8_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja posiadam taki komputer: Core 2 Duo E8400 3,0GHz, Geforce 8800GTS 512MB, 4GB DDR 2 piatriot llk, abit ip35-e

12. mar_cin

mar_cin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ełdezet
    no to wybacz ale szału nie ma jesli chodzi o ten konfig :) ja sprzedałem radka hd4850 i kupilem x`a ... z zakupu jestem zadowolony ... w kompa moze zainwestuje jak wyjdzie diablo3 :)

13. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    komputer masz bardzo dobry . Zmien tylko karte graficzna na nowsza jakiegos radka 4850 , lub 4870 i bedzie wymiot.twoja karta tez jest dobra ale juz przy nowszych grach nie bedzie dawac rady.

14. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Kompa jak nie upgrad'ujesz co pół roku to jest do bani...
    Ty to nazywsz dobrym kompem??

Dla mnie dobry komp pracuje na

1. płycie z GIGABYTE ( 1000zł )
    2. prockiem i7 (1000)
    3. 3 kanałowej pamięci ( 500 ) patrioty z radiatorem
    4. 64kb systemie,
    5. z grafiką na ddr3 z np. ASUS ENGTX295 1792MB HTDP 896bit PCI-E (ok 2000zł)

sładałem takiego kompa klientowi zapłacił za niego ok 8.000 bo brał jeszcze kilka dodatków

a konsole masz za max 1500 -1600 elite to co lepiej mieć komp do pracy a konsole do gier ??

15. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Czlowieku bez przesady.Taki komp az jest niepotrzebny.....jak by sie uparl zlozy jeszcze lepszy pozdro.

16. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie. Nie mówimy tutaj o jakiś skrajnościach. Już na takim sprzęcie jak ma kolega powyżej możemy pograć w lepszych parametrach niż są w Xboxie...

17. Witek05

Witek05 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za kupnem konsoli przemawia wiele rzeczy przynajmniej dla mnie. Po pierwsze wygoda nie ma to jak walnac sie na kanapie z browarem w rece i pykac w ulubione gry. Po drugie wiekszosc gier wychodzi teraz na konsole ale to zalezy od tego jakiego typu gier jestes fanem jesli lubisz tylko strategie to wiadomo ze lepiej PC. Po trzecie rozrywka ze znajomymi nie mowie juz tutaj o graniu przez siec ale na 2 pady z kolegami. Po czwarte nawet korzysci zdrowotne nie meczysz tak wzroku siedzac caly czas przed komputerem a gierki potrafia wciagnac :)

18. soltys1689

soltys1689 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    EuDeZet
    Jak dla mnie zawsze warto kupić konsole :)
    Najważniejsze (jak dla mnie ;p) są wygoda i możliwość pogrania w niektóre tytuły
    takie jak np. Tekken 6 czy Fight Night Round 4 :)
    Osobiście lubię pograć w Crysisa i Wiedźmina na kompie,
    a w tytuły dostępne na X'a - na X'ie :D
    Pozdrawiam :)

19. neo-kce

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Nikt nie mówi że masz takiego kompa se złożyć żeby grać.
    Klient prosił o kompa do gier i takie przyniósł elementy do złożenia.
    Pewnie że złożysz lepszego kompa tylko nie za 7 - 8 ty a 16 - 20 tys bo już takie zdażyło mi się składać...
    Chodzi o to, że technika IT idzie do przodu i zmiana sprzętu do gier które mają coraz to lepsze parametry jest bardzo kosztowna - w pewnym momencie już nie da się rozbudować kompa i trzeba nowego składać...
    Na X czy PS3 masz pewność ze do 2012 będą wychodziły gry które napewno ci śmigną na X zakupionym teraz...
    Zobacz, że zaoszczędzisz sporo pieniędzy...
    To przemawia na korzyść konsol do gier...po to one są - kompy do gier w USA czy UK już dawno wyszły z użytku no chyba że maniacy CS itp...

20. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    heh :D właśnie - CS to podstawa ;p Tylko, że Source :)
    I dodatkowo, ja np uwielbiam gry cRPG. W IV kwartale tego roku wychodzi Risen oraz Gothic 4 w które obowiązkowo muszę zagrać, ale mój komp to na min. je pociągnie ;p Podobno mają wyjść również na x'a więc zobacze jak mi się będzie grało, ale nie uśmiecha mi się jakoś to sterowanie postacią ;/ Ale zobaczymy - jak nie to szykuje się kupno kompa :D

21. neo-kce

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Wiedzmin na xa ma byc pod koniec roku

Wczytywanie...

Poleć forum