Dylemat-do kupywać akcesoria czy nowy Premium...

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Mam pewien dylemat. O tuż załatwiłem sobie pracę i postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w Xbox'a...i tu pojawia się problem w co zainwestować. Postanowiłem postawić się przed dwoma propozycjami:
1. Dokupywać do aktualnego xbox'a (Arcade na Falconie) akcesoria(Dysk, kabel HD albo HDMI, head set) albo:
2. Kupić nowego xbox'a Premium.
I właśnie tu nie wiem co zrobić bo jeżeli dokupywał bym te akcesoria do zaoszczędził bym dużo zaoszczędził (obliczyłem że na w/w akcesoria potrzeba +/- 300zł) ale gdybym kupił Premium musiał bym sprzedać swojego xbox'a Arcade ( myślę +/- 500zł) i dołożyć ze 450-500zł więc na dokupując akcesoria zaoszczędził bym około 100zł(na nowego pada lub router internetowy) ale gdybym kupił nowego premium zyskał bym: wszystko nowe, dłuższa gwarancja i płytę główną Jesper.
I nie wiem którą opcję wybrać. Którą wy byście wybrali na moim miejscu?
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nowego premiuma.. za 1000 zł masz z 60 GB dyskiem... i wszystko masz, jasper, stad mozesz kupic, ja kupywałem stąd..
Sklep Internetowy PSX Extreme: Konsola: Xbox 360 Premium HDMI 60GB (JASPER)
A router kosztuje jakies 120 zł z przesylłką.. taki dobry, nie za drogi.. wiec powinno starczyc... ta konsola co jest w linku jest z 2009, wszystkie są najnowsze, ja mam ze stycznia 2009 roku, jasper, chodzi elegancko. ;]
 

Booster1987

Użytkownik
Użytkownik
Ja na twoim miejscu wybrałbym opcje nr 2 :) czy sprzedaż Arcade i kupno nowego premiumka :)
 

pFKablos

Banned
Użytkownik
Najlepsza opcja. Sprzedaj tego Arcade, bo tego się w ogóle nie opłaca kupować ze względu właśnie na brak dysku, kabla HDMI i headset'a. Premium jest najlepszy dla normalnego, przeciętnego gracza. 60GB to dobre rozwiązanie, ale 20GB też ci w zupełności wystarczy.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Chcecie zeby sprzedal swoja konsole i kupil nowa, tylko po co? Dokup dysk twardy 120GB na allegro (z obudowa) za ~250PLN Dysk 120GB do XBOX 360 w obudowie kompletny NOWY (708868419) - Aukcje internetowe Allegro i kabel HDMI za ~20pln VoiceKraft HDMI-HDMI 1m Gold+FILTR tania wysyłka (699904751) - Aukcje internetowe Allegro i head set za ~30pln HEADSET XBOX 360 NAJTANIEJ NA ALLEGRO !! (706246535) - Aukcje internetowe Allegro 250+20+30=300pln i 60GB wiecej i ok. 200pln w kieszeni.

Nie widze potrzeby kupna nowego Jasper'a za 1000pln i robienia takich operacji.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja bym dokupił akcesoria do Xboxa 360 Arcade zaoszczędzisz dużo kasy.
HDD 120GB to koszt 250 zł
HDD 60GB to koszt 179 zł (były na allegro jakiś czas)
Headset to koszt 15-30 zł
HDMI 20-40 zł
Component MS 30 zł
wiec zostaw sobie Arcade i dokup akcesoria :) jak chcesz zaoszczędzić kasę
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja bym dokupił akcesoria do Xboxa 360 Arcade zaoszczędzisz dużo kasy.
HDD 120GB to koszt 250 zł
HDD 60GB to koszt 179 zł (były na allegro jakiś czas)
Headset to koszt 15-30 zł
HDMI 20-40 zł
Component MS 30 zł
wiec zostaw sobie Arcade i dokup akcesoria :) jak chcesz zaoszczędzić kasę
Kupując hdmi na co mu komponent analogowy;)
Kup dysk, headset i hdmi
 

radas210

Banned
Użytkownik
ja kupilem za 780 wliczjac w to z dostawa premium z 20gb dyskiem i 3 lata gwarancji i wszystko jest co do premium dolanczaja a arkade widzialem od 800 nowki na allegro wiec w tym pszypatku sie oplaca premium tylko tszeba szukac okazji
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja kupilem za 780 wliczjac w to z dostawa premium z 20gb dyskiem i 3 lata gwarancji i wszystko jest co do premium dolanczaja a arkade widzialem od 800 nowki na allegro wiec w tym pszypatku sie oplaca premium tylko tszeba szukac okazji
Autor tematu ma już konsole Xboxa 360 Arcade czytaj ze zrozumieniem:D
W jego przypadku opłaca się dokupić akcesoria:
HDD, Component lub HDMI, Headset.
niż sprzedać Arcade za ok 500 - 550 zł i dołożyć jeszcze raz tyle do premium, a akcesoria kupi do 300 zł:)
 
S

sebool12

Guest
Autor tematu ma najprawdopodobniej Falcolna i jak ma okazje sprzedać go i kupić sobie premiuma 60gb z płyta jasper... nawet bym się nie zastanawiał ;]
 

666robsik666

Banned
Użytkownik
ja bym radził dokupić akcesoria
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie trochę martwi mnie to że jakbym dokupywał te akcesoria to jednak został by mi ten aktualny xbox a jednak jest trochę nadgryziony zębem czasu( pół roku) i chodzi jeszcze na Falconie
 

radas210

Banned
Użytkownik
spszedaj i kup premium ino na tym zyskasz tylko tszeba patszec na okazje ja kupilem premium taniej niz arcade i to z pelna gwarancja tylko tszeba miec cierpliwosc
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
spszedaj i kup premium ino na tym zyskasz tylko tszeba patszec na okazje ja kupilem premium taniej niz arcade i to z pelna gwarancja tylko tszeba miec cierpliwosc
Trzeba też patrzeć przede wszystkim na ortografie ;)
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
Wstrzymaj się. Dlaczego? MS kończy z produckją Premiumów (zagraniczne sklepy już w ogóle go nie sprzedają). Od początku września cena Elite ma zejść do poziomu Premiuma, czyli 299 dolarów. W sprzedaży będą już tylko Arcade i Elite, co oznacza, że w cenie Premiuma dostaniesz Elite z wszystkimi kablami, dyskiem 120 GB. Myślę, że warto się wstrzymać.
 

radas210

Banned
Użytkownik
z tego co wiem to sa plotki a jezeli nie to podaj oficjalne zrudl jezeli mozesz
 

alchemik315

Świeżak
Świeżak
Dokupuj akcesoria. Jasper ma gpu i cpu w 65 a falcon gpu w 65(najważniejsza zmiana). Do tego falcon jest zrobiony z lepszego plastiku. Jak chcesz mieć nową gwarancje to kupuj premiuma. Ale ja bym dokupił jednak te akcesoria, dwa razy większy i szybszy dysk i do tego prawie połowę taniej, 300zł w porównaniu do dołożenie 500 do jaspera.
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to sa plotki a jezeli nie to podaj oficjalne zrudl jezeli mozesz
Xbox 360 Pro Being Phased Out Pretty Soon? - Xbox 360 - Kotaku

Nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia, ale to info pewne na 99%. Na Allegro sprzedawcy już mają problemy z dostawami Premiumów. Jeden z największych sklepów w UK, game.co.uk ma już resztki zestawów z Premium.
 

radas210

Banned
Użytkownik
sory ja nie uwieze dopuki nie zobacze poprostu taki jestem a te problemy mogom byc spowodowane naglym wykupywaniem xboxow w stanach bo ostatnnio wyszy niezle gry takie jak call of juarez wiezy krwi,protoype,itp i sa calkiem ciekawe zapowiedzi modern warfer 2, nfs shift i wiele innych a wersja premium dla wielu najbardziej sie oplaca a m$ nie byl pszygotowany na taki popyt tych konsol i brakuje to jest moja chipoteza nie wiem czy prawdziwa bo moze byc inaczej ale to tylko chipoteza wiec puzniej mi nie wypominac lub cos w tym stylu
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
Już pomijając Twoje błędy językowe - chłopie nie widzisz, że na pudle (w tym przypadku z Arcade) nie ma już Premiuma, a tylko Elite i właśnie Arcade? Twoja teza jest wręcz nieprawdopodobna....
 

Do góry Bottom