1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dylemat dotycząsy modern warfare 2 NA KOMPA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dererere, Maj 11, 2010.

1. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiecie może czy można uzyskac ******* lub uzyskać modern warfare 2 w jakiś inny sposób bez steama? (pobrać)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    poszlo pm. pamietaj ze tylko pograsz w singla bez steama. byly kiedys jakies sposoby na gre online ale juz nie dzialaja. na multi jedna mozliwosc - oryginal, ja tak zrobilem :D

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja przeszedłem MW2 na kompie bez steama (only single). Pobierałem grę z forum, ale jakiego to nie powiem :p

5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    na kompie nikt w mw2 nie gra. brak dedykowanych servow zabilo multi. niestety.

6. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    W MW2 PC na multi gra tyle samo ludzi co na X360. Bez problemu można znaleźć dobry serwer i grać bez lagów.

7. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    ehh no bo jest granie w coda i "granie" w coda. zaden powazny klan w mw2 nie gra. wszyscy zostali przy cod4. wystarczy spojrzec na drabinki w clanbase... ta gra dostaje skrzydel dopiero jak grasz oficjalne mecze, czy to do cb czy esl.

8. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Taa, na pewno. Widać że nie orientujesz się w scenie klanowej MW2. Mam klan od 1,5 roku, od premiery gramy w MW2 a w składzie jest 20 osób. Kiedy otwieramy rekrutację to zazwyczaj na kilka dni, bo ludzie pchają się do nas drzwiami i oknami. Co kilka dni gramy spary z innymi klanami, a jest ich naprawdę dużo. Wejdź sobie na forum jakiejś polskiej stronki o MW (przykładowo modernwar.pl) i zobacz ile tam jest reklam klanów. Jest racją że przy braku dedyków odpada "zawodowe granie", ale na początku twierdziłeś że w ogóle nikt w to nie gra, ja nie mówię o samych pr0GejMerach tylko o normalnych graczach. Myślisz że klanowi potrzebny jest obowiązkowo dedyk? To niestety muszę cię zmartwić, bo my byliśmy w stanie grać klanówki nawet w GTA IV. Jeśli chcesz grać dla kasy, to naprawdę wal w CoD4...

9. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    stary.. w coda gram od 2003, jak tylko wyszedl cod1. wiesz co to esl albo clanbase? jesli nie wiesz to nie zabieraj glosu. a i co to za klan co jest 20 osob lol?! a i jestem ciekaw w jaki sposob przeprowadzacie rekrutacje? test na publiku? :D

tak dla przykladu:

cod4: 13.754 klanow
    ClanBase - CoD4 Search & Destroy  Europe

cod mw2: 164 klany
    ClanBase - MW2 Search & Destroy  Europe

statystyka jak widac jest miazdzaca...

10. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Lol, myślisz że nie da się zakładać prywatnych serwerów? Twierdzisz że jak grałeś w CoD1 czy 2 to jesteś pro w dziedzinie MW2 PC. Każdy może założyć serwer na własnym łączu, tak właśnie mamy codzienne treningi. Te turnieje S&D myślisz że też grają na publiku? Po prostu ktoś z dobrym łączem musi założyć serwer, a w takich turniejach nie zawsze ktoś taki się znajdzie i stąd tak mała liczba ludzi do gry. Pisałem już o tym. Te twoje ESL i CB to ligi z klanami profesjonalnymi, a tymczasem większość woli po prostu zagrać dla rozrywki a nie dla super popularności i komerchy. Dlatego w takie gówna mało klanów się pakuje. Nie dziwię się nad klanową wyższością 4 nad 6, jeśli nie masz czitów to nawet tuby nie zablokujesz na serwerze i to jeden z głównych powodów tej przewagi. Nie wiem ile razy mam pisać że nie chodzi mi o proklany tylko o rozrywkowe, które grają żeby się dobrze bawić a nie wyjeżdżać na LAN'y do USA, Chin czy Afryki.

/edit: A i o jeszcze jeden rzeczy zapomniałem, "ściśle" związanej z autorem tematu. W CoD4 każdy może sobie pograć online na piracie a większość klanów posiada cracked-dedyki. O MW2 multi na piracie możesz sobie pomarzyć, to też bierz pod uwagę. CoD4 jest też bardziej rozpowszechniony wśród klanów, wyszło dużo modyfikacji serwerów które pozwalają na grę bez noobów na bardziej "normalniejszych" zasadach.

11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    "Lol, myślisz że nie da się zakładać prywatnych serwerów?"
    faktycznie fajnie sie gra jak host ma ping 0, a reszta w okolicach 100.... wlasnie dlatego sa potzrebne dedykowane servery.

"Te turnieje S&D myślisz że też grają na publiku?"
    Lol? na publiku turniej??

"Te twoje ESL i CB to klany profesjonalne, a tymczasem większość woli po prostu zagrać dla rozrywki a nie dla super popularności i komerchy."
    My z chlopakami gralismy w ligach nie dla pieniedzy czy slawy, tylko dla dobrej zabawy i wysokiego miejsca w rankingu. Dopiero wtedy gra dostaje rumiencow

"Nie dziwię się nad klanową wyższością 4 nad 6, jeśli nie masz czitów to nawet tuby nie zablokujesz na serwerze i to jeden z głównych powodów tej przewagi."
    heh stala gadka nooba. wszysycy mnie cisna to czitery... zreszta zawsze mozesz po meczu wziac demo i sprawdzic screeny na servie.

12. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    z tego co sie orientuje to na konsoli tez nie ma dedykow a a ludzie graja i zakladaja klany wiec o co ci chodzi bgszef?
    sam sie wymadrzasz i udajesz pro a pewnie bysmy zagrali to mialbys najgorsze, no dobra srednie staty na serwie.
    Bansuj ma 100% racji i popieram jego zdanie, sam gram na PC i nie narzekam na brak ludzi do gry...

13. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    BCG-pl heh a jak sobie wyobrazasz dedyki na konsoli? :D mw2 na kompie skopali wlasnie dlatego, ze postawili na konsolowe rozwiazanie czyli iwnet...
    na konsolce pewnie bys mnie pocisnal, nie twidze ze nie, ale na kompie to juz nie sadze :)

"sam gram na PC i nie narzekam na brak ludzi do gry"
    Na publiku pograsz, ale nie w zadnym porzadnym klanie.

14. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    W 90% odpowiedzi nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Ja ciebie też nie rozumiem.

1. Jeśli ktoś ma łącze 1Mbit to tak jest. Dlatego u nas hostuje 20Mbit.
    2. Napisałeś że rekrutację na publiku przeprowadzamy. Niby czemu? To te turnieje ESL też by musiały być na publiku, a tak nie jest.
    3. Pod tym względem MW2 nie nadaje się do profesjonalnego grania tylko MW1 i w tym przyznaję ci rację.
    4. "wszysycy mnie cisna to czitery". Tej wypowiedzi kompletnie nie czaję. Doszlifuj trochę polski. Cisną cię czitery, czy co? A co to ma do tego co ja piszę? Napisałem że w CoD4 do wyłączenia noobskich tub i perków wystarczy dedyk, a żeby to zrobić w MW2 to musisz mieć czity odblokowujące konsolę, bo ani na publicznym ani na prywatnym tuby nie wyłączysz.

15. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nie rozumiesz mnie. napisales ze w mw 2 nikt nie gra na pc. potem stweirdziles ze granie rozni sie od grania, czyli ze prawdziwa gra jest w klanie, a klanow porzadnych nie ma. to ja sie pytam, skoro nie ma porzadnych klanow w mw 2 na pc bo nie ma dedykow to dlaczego na konsoli rowniez nie ma dedykow, a sa porzadne klany?
    ja nie gram na konsoli tylko na PC i nie musisz sie tak lansowac jakim to ty jestes pro graczem...

16. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    a wiec

@Bansuj
    Ad1. nie zrozumielismy sie w tej kwestii. zreszta na konsoli nie ma innej opcji z serverem, takze musi byc jak jest.
    Ad2. Moze na poczatek zdefiniuje Ci pare kwestii, bo widze, ze nie rozumiesz pojecia "publik". Publik jest to jak sama nazwa jest to server publiczny na ktory wchodzisz, zeby se postrzelac i levele nabic. Server pryw jest na haslo. Ustawia sie 10 typa, po 5 w klanie i graja meczyk w sd. W tym miejscu nawiaze, do Twojej wypowiedzi ("Napisałem że w CoD4 do wyłączenia noobskich tub i perków wystarczy dedyk"). Tak, mozna takie cos odpalic, ale logiczne jest, ze na oficjalnych meczach uzywa sie modow (google:pAM cod). Jest scisly regulamin i gra sie dobrze.
    I przede wszystkim nie mysl, ze jak masz 70lvl i jestes zawsze na 1 miejscu na publiku to grasz dobrze. W prawdziwych meczach nie uzywa sie jakis lamerskich helikopterow, nalotow itp perkow. To juz jest zupelnie inna bajka.
    Ad3. Oj tak.
    Ad4. Wlasnie po Twojej wypowiedzi wywnioskowalem, ze placzesz i kazdego od cziterow wyzywasz jak Cie po prostu jada... a o moj polski sie nie martw.

@BCG-pl
    "na konsoli rowniez nie ma dedykow, a sa porzadne klany?"
    Jakie? I gdzie graja? Jest jakis ranking, turnieje, lub cokolwiek, gdzie jest o nich cos wspomniane?? Nie slyszalem nic.

Wczytywanie...

Poleć forum