1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat Fable 2 Czy GoW2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mr_Bartek, Grudzień 29, 2008.

1. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy
    Witam mam jedną sumę pieniedzy i mam dylemat co kupić proszę o porady lub wasze decyzje. Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dwa świetne tytuły wybrałeś więc wybór będzie trudny. Zastanów się która gra Ci się bardziej podoba, w którą wolałbyś pograć. Czy wolisz RPG czy strzelankę. Ja bym wziął Fable II bo jeszcze nie grałem...

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Całkowicie inne tytuły, fakt :)
    Proponował bym Ci kupić GOW2, doskonała grafika, szybka akcja, nie ma chwili nudy :)

Fable 2 można by tu wiele pisać, ale troszkę wolne tempo gra, jest bardzo łatwa, troszkę krórka z cukierkową grafiką... warto zagrać z pewnością, ale gow2 wydaje mi się bardziej Ci spodoba

5. chucki89

chucki89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie z gears of war 2 spędzisz więcej czasu o ile będziesz grać przez XBL, a jak wolisz na singlu to lepiej w fable 2

6. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    A ja bym polecał FABLE II :) bo jest przede wszystkim dłuższe :) GOW2 przeszedłem 2 razy, 3 raz mi się już nie chce a na XBL pograłem z 2 nocki i dla mnie jest beznadziejny live :) Ale co do samego GOWa to gra ciekawa ale długa to nie jest :D

7. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    ja na twoim miejscu kupilbym GOw 2 poniewaz jest to dosc fajna strzelanka a jesli grales w fable 1 to 2 ci sie nie spodoba poniewaz jest przynudnawa

8. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym polecił Ci GOW'a 2 , jeżeli grałeś w jedynkę... a jeżeli nie grałeś to polecam fable II, przeszedłem fable i jestem zadowolony z gry.Polecam Fable II.

Wczytywanie...

Poleć forum