1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat nad kupnem sprzętu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Delavor, Lipiec 13, 2011.

1. Delavor

Delavor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, postanowiłem że będę chciał nagrywać własne gameplaye i poszukiwałem urządzeń, które pozwolą na pobranie obrazu z konsoli i przesłanie do PC oraz TV. Znalazłem trzy urządzenia które się wyróżniały, ale mogę być w błędzie dlatego proszę Was o pomoc w dokonaniu wyboru.

Oto te urządzenia:
    AVerMedia AVerTV Global - TV Tuners, Media Player, IPTV and Multimedia Products - DarkCrystal HD Capture Station (AverMedia DarkCrystal HD Capture Station)
    Roxio Game Capture (Roxio Game Capture)
    HD PVR Product overview (Hauppauge HD PVR)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no hauppage, ale zastanów się przed kupnem bo to nie jest tanie urządzenie

5. Delavor

Delavor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy można oprócz nagrywania normalnie oglądać na ekranie monitora sygnał bez opóźnienia?

I gdzie mogę kupić po za oficjalnym sklepem w dobrej cenie?

Wczytywanie...

Poleć forum