1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat nad zakupem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wuja_Luki, Sierpień 7, 2012.

1. Wuja_Luki

Wuja_Luki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam,
    to mój 1szy post więc proszę o wyrozumiałość. Miałem dotychczas Playstation 3, jednak postanowiłem je sprzedać i planuję kupno Xboxa. Mam na oku Slima 250 Gb kupionego na początku tego roku, cena to 650 zł. Pytanie zasadnicze warto?
    nie interesuje mnie model z dyskiem 4 Gb. Zaznaczam, że zamierzam grać w sieci więc nie interesuje mnie absolutnie modyfikacje RGH czy LT 3.0 . Słucham opinii i konstruktywnych odpowiedzi, pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    to kup nowke z dyskiem 250gb. Dolicz sobie około 25zl za miech gry po sieci lub 140zl na caly rok.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    650zł Normalna cena bez fajerwerków. Jak najbardziej taki egzemplarz będzie zadowalający dla ciebie

5. Wuja_Luki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Akwarium25 To nowy egzemplarz w jakiej cenie można nabyć?

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    bez dysku tak. Tyle ,że jak zmienisz zdanie co do przeróbki to ci zostanie zamiana lub sprzedaż. Czasami da się z allegro wyszukać korzystną oferte są promocje. Rozejrzyj się po sklepach.

7. Wuja_Luki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Powiedz mi zatem co daje mi tzw. flash napędu np LT 3.0 lub RGH ?? Oczywiście wiem, że można to zrobić na konsolach do bodajże wyprodukowanych do 08.2011r.

8. Wuja_Luki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam, po długich dylematach zakupiłem Xboxa 360 Slim z dyskiem 250 GB i kinectem za 1000 zł. Do tego dochodzi gwarancja przedłużona na 4 lata. Z grami i dostępem do Xbox live na 3 miesiace. Konsola jest z lipca 2011 więc z czasem nadawałaby się do przerobienia. Póki co tylko oryginały :) dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum