1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat po RODZIE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez virusek, Kwiecień 4, 2010.

1. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam. Mam taki problemik. Już drugi raz wyskoczył mi Rodzik (pierwszy raz jakoś we Wrześniu i po wymianie wszystko idealnie chodziło) i teraz mam pytanko do Was. Oczywiście dalej jestem za XBOXem i chciałbym dalej się jego trzymać ale co najlepiej by było zrobić. Bo naczytałem się trochę na temat XBR i JTAGa itd.
    Najlepiej dla mnie by było oczywiście kupić nową i przerobić właśnie na XBR ale z tego co widzę to większość to już ma nowego DASHA, więc odpada. Widzę, że na allegro są oferty już z zamontowanym XBR`em ale cena też jest przyjemna. Nie chodzi mi o to, żeby oszczędzać powiedzmy 50-100 ale czy jest inny sposób na zrobienie takiej przyjemności czyli kupienia nowej ale mieć pewność, że będzie miała jeszcze starego DASHA. Używki też nie chcę kupować bo to różnie później bywa. Co byście mi doradzili ?
    Pozdrawiam i Życzę Spokojnych Świąt

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pochodz po Media Expert, Media Markt. Są teraz przeceny i możesz trafić na jakiegoś starszego

4. virusek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    "mogę trafić"... :) Ale po pudełku da radę jakoś rozpoznać czy dopiero po rozpakowaniu ?

5. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Da radę.. na pudełku masz prostokątną dziurę na naklejkę z xboxa i tam pisze MRF Date.

6. virusek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    o, o tym nie wiedziałem ;) We wtorek przejdę się do Saturna i innych różnych popatrzeć na ceny i na pudełka ;) Pewnie będzie trochę dziwnie to wyglądać ale jak trzeba to trzeba.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie znajdziesz nic w tych sklepach;) konsola musi być przed 18 czerwca 2009.

8. xboofer

xboofer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a może znajdzie :D szukaj po tesco takich sklepach tam dlugo towar lezy

9. virusek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    No właśnie przeglądałem allegro w poszukiwaniu w starszych ale większość to już Wrzesień-Listopad. Może akurat jakaś perełka się trafi.

A wracając jeszcze do mojej starej konsoli. Teraz to najlepiej na części ją sprzedać ? Bo nie chcę znowu się bawić w zawożenie jej gdzieś do naprawy, żeby znowu się zjechała po paru miesiącach. Z resztą facet mi mówił, że pól roku to pewnie max co wytrzyma, więc to i tak dobry wynik. Dysk 20GB, zasilacz w sumie w dobrym stanie i cała reszta po wersji Premium leży w kartonie.

10. xboofer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprzedaj jako całość ale jak ma rroda to wystaw za hmm 300 zł niech się cieszą ;D

11. virusek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    zapomniałem dodać, że ma bana ;) więc jeżeli pójdzie za 150-200 to będę się cieszył :)

12. xboofer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to jak ban to nie az tak tanio

Sprzedaj oddzielnie pada,konsole,dysk(jak masz), powinno wyjsc lepiej

Wczytywanie...

Poleć forum