1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat :/ Pomożesz ? :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maniak1994, Czerwiec 27, 2010.

1. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Siema ,mam konsole xbox 360 jak każdy na tym forum. Mam duży dylemta :/
    Mam do dyspozycji 160 zł I tu pojawia sie problem ...

Mam dwa warianty :/

a). Przerobic konsole na Ixtreme LT ?
    b). Kupić 2 gry : Call of duty Modern Warfare 2 + Assasin Creed
    (Oczywiscie nie nowe )

Prosze o pomoc ! Bo sie nie moge zdecydować :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    KUp se oryginały jak nie masz przerobionej konsoli - dluzej sobie na LIVE pograsz.
    A jak i tak masz zamiar przerobić to nie ma co odwlekać.

4. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja bym kupił,byś pograł jeszcze na live;D

5. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Mam przerabiać , u qazimodo ale no nie wiem :/ .

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie przerabiaj. kup te gry, nagraj sie, jak ci sie znudzą to sprzedaj i kup inne, ale nie przerabiaj.

7. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    !Mnih, dziekuje ;) W sumie masz racje... Kupie te gry ;) Jak ktos ma jakies sugestie , to mile widziane !! :) W tym temacie !

8. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nie przerobiłem konsoli a nawet nie miałem zamiaru i nie żałuje - za to na forum jest kilka osób które żałują tego, najczęściej po banie i nawracają się kupując nową konsolę i już jej nie modyfikując - polecam i tobie uniknięcia takiej nieprzyjemności jak niektórzy - budzisz się rano a tu nici z wejścia na Xbox live - tym bardziej że będzie Polski Live to już w ogóle będzie kolejny argument za NIE przerabianiem.

9. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jak sporo grasz na live to nie przerabiaj będziesz spać spokojnie. W przeciwnym wypadku przerób sobie konsole i graj do woli offline. Wybór należy do Ciebie, a plusy i minusy znasz już :). Ja mam przerobioną konsole bo tak mi wygodniej, z live i tak nie korzystam bo za cienkiego neta mam.

A co do przeróbki to zawsze można cofnąć i wgrać oryginalny fw.

10. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Ja bym przerobił (zależy jaki napęd ale do 100zł) i bym kupił 10 sztuk płyt Verbatimów i tak bym grał na Live na twoim miejscu (ja tak robię i się nie boję o bana. Nawet jeśli go dostanę, sprzedam zbanowanego, dołożę około 200zł i kupię nowego i znowu przerobie ;))

11. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    No to teraz mnie zdolowales *** HMmm.... ;)

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Do wszystkich - STFU !
    Autor rozważa przeróbke a gry W TYM MOMENCIE, nie na dłuższa mete.
    To czy wolisz przerobić czy lecieć na oryginałach zależy od ciebie
    Na dzień dzisiejszy bardziej opłacalna jest przeróbka, współczynnik cena/jakość jest większy.
    Jeśli autor nie chce przerabiać to po co wogóle ten temat?

13. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Teraz mnie przekonałeś :) PRzerobie swoją konsole ! :)

14. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Czym Cię zdołowałem? Jeżeli będziesz miał farta, to Cię nie zbanują, lecz ja jestem sceptykiem i wątpię, że nie dostanę bana. Zawsze mam myśl, że go dostane. Może to i dobrze? Będę przygotowany na najgorsze. Ale wg. mnie opłaca się przerobić bo gry masz za około 4-5zł każdą. Ja do tego mam 8mb neta to w 1-2h mam grę (zależy od seeda na Sky'u). Zazwyczaj leci full łączem. Ale to nie o tym tutaj mowa. Podejmiesz decyzję słuszną dla CIEBIE samego. Ja się podzieliłem z tobą opinią.

PS. Live i LT u mnie współgra już ponad 2 tygodnie i jest jak na razie zaje*iście :D. Bez Live'a konsola staje się dla mnie nudna. Zresztą zobacz mój gamertag (podpis) większość gier mających multiplayer, singla ma nawet nie ruszonego. Po prostu nudzą mnie single albo już kiedyś przechodziłem. Multi nigdy się nie nudzi (rzadko, zależy od gry). A na gry wydawać nawet te 80zł to zawsze tracisz. Ja jestem taki, że nudzą mi się szybko gry ale lubię do nich wracać. Z tego też względu przerobiłem konsolę. Nie jestem milionerem a gry lubię mieć pod ręką.

Pozdrawiam i sorry za wyczerpującą wypowiedź ale musiałem to napisać, bo chcę Ci pomóc.

15. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie przerabiaj, ja swoją przerobiłem i wcale tego nie żałuje, pograłem sobie rok na piratach, wyłapałem bana, spoko byłem świadomy ryzyka, teraz kupuje slima i nawet jak będzie można go przerobić to i tak tego nie zrobię bo wole wydać te kilka złotych na gry (nie mam zamiaru kupować najnowszych tytułów odrazu po premierze) pograć głównie na multi i cieszyć się niezbanowanym sprzętem. Pamiętaj, że grę możesz przejść, i puścić dalej są serwisy takie jak gametrade gdzie wymieniasz się grami, nawet na polskie zarobki i tak można grać na oryginałach, albo po prostu przerób ale za rok i tak dojdziesz do podobnego wniosku jak ja.

16. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Właśnie , jest to ale co do banów ... Teraz do konca nie wiem (Again) LT Niby nie wykrywalne, ale w koncu bedzie ... I ban nastanie na mego xboxa... Faktycznie są takie serwisy ;) I chyba zrezygnuje z przeróbki ... Ale proszę jeszczę o radę !!

17. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jezeli nie jestes za bogaty to sobie przerob konsole bo pozniej bedziesz chcial w cos fajnego sobie pograc i bedziesz zbieral na gierke z 2miesiace a kupywac pograc i sprzedac taniej to dla mnie bez sensu

18. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja przerobiłem i nie żałuję. Nie muszę wydawać kasy za oryginalne gry. Jak zależy ci na Live to nie przerabiaj.

Wczytywanie...

Poleć forum