1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat , problem a może zagwozdka :P Xbox + kinect , ps3 + move czy wii

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paped, Listopad 29, 2010.

1. Paped

Paped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie co wybrac?Pod wzgledem grywalnosci , frajdy , ceny , zamulania . Wady i zalety

Ps.Nie znalazłem podobnego tematu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pontas

Pontas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Xbox 360 stanowczo ponieważ :
    1. Wszystko co jest w ps3 z movem i pilocikiem z wii nie równa sie do Kinekta.
    2. Lepiej rozwinięte gra na multi i społeczność
    3. O grach nie dyskutuje ponieważ każda konsola ma swoje sztandarowe gry.
    4. Wii przestarzała technologia która w tym momencie równa się z movem z ps3
    5. Ceny to wszystko to samo
    Jedyne wady xbox to płatny live bez którego nie zagrasz na multi

4. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie między Xbox 360 a PS3 takiej różnicy nie ma poszukaj na google a na potkasz pełno takich tematów. Chodzi tu głównie możliwość grania za darmo online na PS3 itp.
    Co do Wii, bardzo dobrze sprawdza się w gronie znajomych chodzi mi tutaj o spotkania, imprezy wtedy jak najbardziej konsola Nintendo Wii. Oprócz tego posiada wiele wspaniałych gier, które nie są dostępne dla Xbox-a 360 i PS3. Sam posiadam już Xbox 360 ale również skuszę się na Wii. Chociaż cena nie jest zbyt niska... jak na tą konsolę.

5. Pontas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Przepraszam, że się wtrącam proszę ludzie nie piszcie wejdź na google ponieważ od problemów z xbox jest to forum. A jeszcze jedno z tym ze Wii na imprezę to straszny nie wypał z Kinektem możesz grać w dwie osoby lub nawet parę a jednego pada wii może tylko trzymać jedna osoba .

6. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    moim zdaniem lepszy kinect zaraz będą nowe gry, lepsze i będzie fajnie :)

7. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    1.xBox 360 ( kinekt drogi choć fajny,niska cena)
    2.Ps3 (Bylem kiedyś fanem sony, cały czas ma stała cenę ps move dla mnie lepsze niż kinekt do tego darmowy live ale nie za dużo grywalność )
    3.Wii (Samo machanie rekami trochę bez sensu znudzi ci się kniekt to zagrasz na padzie a tak to co ? )

8. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A sam sprawdziłeś, że Wii to nie wypał ? A co to za problem dokupić parę kontrolerów, bo dla mnie żaden ? I na Kinecta nie ma takich gier jak na Wii przy użyciu tych kontrolerów, zależy kto co lubi.
    Jeśli wolisz leżeć na kanapie i tylko trzymać pada to bierz Xboxa 360 a co do Kinecta to jakoś mi się nie widzi grać w jakieś strzelanki i machać rękami czy coś tego typu.

9. Pontas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Kolego Namariee miałem do czynienia z wii 2 tygodnie i porównanie z kinektem z którego korzystałem na targach on/off jest o niebo lepsze . Po co chrzanić się z dokupywaniem nowych padów kupić coś raz i porządnego. Czy korzystając z kinektam mam leżeć na kanapie no niekoniecznie.

10. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O kurde Ty chyba nie wiesz co piszesz;p(sorki, musialem) Mysle ze xbox 360 Slim + kinekt to najlepszy wybor na teraz;)

11. Paped

Paped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem , że ps3 nie ale dalej zostaje dylemat wii czy kinect.Kinect mało gier , a wii fajen gry i jak pokazuje youtube - grywalne.Wiecej mozliwosci lecz na kinect da sie wycwiczyc chyba forme ?

Chciałbym jescze opinie ktore z tym do czynienia miały oraz gdzie mozna to przetestowac.

W googlach szukałem ale to jest xbox forum i myśle ze spotkam tu ludzi miłych , którzy radą służą :)

Jak widze towarzystwo jest całkiem OK

Na koniec dodam , że nie moge pisać litery eł

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ps3 to gówno, sama konsola okej ale pad to porażka, nie chce tego kawałka plastiku trzymać w rękach !
    Wii, przejść wszystkie gry i kupić kinekcta :)

13. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podstawowa przewaga kinekta - to tryb dla dwóch graczy w standardzie. Czyli za te 600zł już masz "2 kontrolery", a w przypadku move ekwipunek do gry na dwóch wyniesie Cię około 700-800zł. No i będziesz miał dużo pałeczek do przechowywania.

14. Lobo7

Lobo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Generalnie uwazam ze kinect ma jeszcze czas by pokazac co mozna z tym zrobic. Dopiero co byla premiera wiec poczekajmy na producentow gier. fakt ze gwiezdne wojny lepiej sie gra machajac paleczka niz sama reka, ale nic nie stoi na przeszkodzie by taka paleczke do xboxa zrobili. W wyscigi tez lepiej sie gra na kierownicy a nie padzie, paleczce czy tez golymi rekami. Tak wiec sadze ze to tylko kwestia czasu az zaczna do xboxa robic miecze do gier itp gadgety i wtedy nie bedzie dylematu w co i jak grac, a PS3 bedzie musial sie duzo nameczyc by stworzyc cos ala kinect.

Kinect to bardzo dobra "BAZA" do rozbudowy i kombinacji. ciekaw jestem kiedy wprowadza bezprzewodowe urzadzenei do odbieranai obrazu z niego w ten sposob Matki beda mogly pilnowac dzieci robiac pranie w innym pomieszczeniu ;)

Pozdrawiam

15. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
  16. Paped

Paped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem Wii i szybko przesiadłem się na Xklocka. Na Wii faktycznie fajna zabawa ale na krótko niestety. Jak chcesz pograć w singleplayer to polecam XboX

18. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Już powoli patrze, że zaczynają się robić gra na Kinecta, lada moment każda nowa gra będzie ze wsparciem Kinecta. Do tego dochodzi +, że jak się znudzi to łapiesz pada i grasz dalej. A jak Wii się znudzi to nową konsole trzeba kupić. Prawda też jest taka, że Wii jest już troche stare.. Odchodzi do lamusa, nie cieszy się taką popularnością jak X360, czy PS3 : D

Odpowiedź jest jednoznaczna - bierz X'a

19. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mój kumpel na xboxa 360,i wii.Od roku wii sie kurzy :D Xboxa zdecydowanie

Wczytywanie...

Poleć forum