1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat przy zakupie akumulatorków

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Belic, Marzec 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam.Zamierzam kupić sobie akumulatorki do pada do X360 i oto mój problem.Oglądałem na allegro różnego rodzaju akumulatorki i nie wiem które wybrać są takie co mają po 3600 mAh ( MaxCell,Sanyo,itp).I są takie co mają 2700 i inne (GP,Energizer,Duracell...).Które mam wybrać?niby te co mają 3800 mAh teoretycznie są lepsze bo bardziej pojemniejsze no ale nie wiem i szukam pomocy.Jakie akumulatorki kupić mogą być poza 2700,3600 mAh itp.POzdrawiam(CHODZI MI O TAKIE DO ŁADOWANIA) Najlepiej dajcie linka do oferty z allegro z akumulaotrkami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    Było...Bierz Sanyo Eneloop

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem orginalne do XBOX 360 od Microsofta bo masz gwarancje i są warte 69 zł... Mam takie same i są bardzo dobre, do tego możesz grać na kablu...

5. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    Tez mam takie ale trzeba dbac o kabel, bo ja nie dbalem i mi teraz ledwo co laczy... PZDR:D

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W tym Charge Kit siedzą akumulatorki od Sanyo, a dokładnie wersja 2000 lub 2500 :D. Bierz GP2500/2700 lub Sanyo Eneloop. Zwykłe Sanyo 2500 też są świetne.

Szukaj, było już na ten temat.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum