1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat - pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystianen, Styczeń 26, 2013.

1. krystianen

krystianen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam x360 fat 20GB z dash:2.0.16202.0 nie przerobiony

Mam zainstalowana 1 gre na dysku BF3 i zaczyna brakowac mi miejsca. Szukam rozwiazania. Najprościej było by kupić wiekszy dysk 60GB sa już od 67 zł na allegro, ale doszedlem do wniosku ze moze przerobic konsole. Slyszałem coś o RGH i chciałem się upewnić.

- czy już można przerobic moja konsole??
    - czy po wgraniu RGH bede mógł sobie podlaczyć dysk pod USB 320 i wgrać tak gry które ściagne?
    - czy jest jakas alternatywa dla XBOX live?
    - po przeróbce powinna działać kinect oraz xbox live.

Dzieki za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    pierwsze pytanie narazie sie nie da reszta pytań odp brzmi tak:02.47-tranquillity:

Wczytywanie...

Poleć forum