1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat/Pytania odnośnie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bober_tbg, Marzec 22, 2011.

1. bober_tbg

bober_tbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Siema!
    W najbliższym czasie planuję kupno konsoli xbox360 i kieruję do was kilka pytań:
    1:
    Gram od 4-6 godzin dziennie. Na xbox prawdopodobnie tyle samo jeżeli nie więcej.
    czy duża jest szansa ,żę dostanę rod? przy wersji slim lub jasper.(Xbox będzie stał luźno na biurku)

2;
    Czy bezpiecznie jest położyć monitor na konsoli?mam samsunga 17cali waży morzę z 2kg

3;Czy w xbox jest przeglądarka internetowa taka ,że np :moge sobie wejść na nasze forum i dodać posta?Jeżeli tak to trzeba mieć wykupione xbox live?

4:Czy to prawda ,że w xbox jest wadliwy napęd i najlepiej kupić konsolę z dużym dyskiem? (kolega ma xbox slim 4 gb od 2 miesięcy i stęka ,żę mu coś w napędzie skrzeczy, Zaś znajommi mają xbox arcade jasper od roku i wszystko ładnie chodzi)

5:

Nie mam pojęcia którą wersję konsoli wybrać.Oto kilka propozycji(proszę aby wymienić plusy i minusy konsoli których podaje.Napewno WIELKI minus dla starszej konsoli za brak WiFi)
    xbox 360 elite:

Konsola Microsoft Xbox 360 Elite :: AGARD.pl Sklep internetowy

xbox 360 arcade jasper:

Konsola Microsoft Xbox 360 Elite :: AGARD.pl Sklep internetowy

xbox 360 premium

Xbox 360 Premium HDMI 60GB Halo Pack :: AGARD.pl Sklep internetowy

Xbox 360 slim 250 gb

Nowy Xbox 360 250 GB + Call of Duty Black Ops!

xbox 360 slim 4 gb

Xbox 360 4 GB + Forza Motorsport 3 + Halo ODST

Dzięki & Pozdro :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    ad1. na jasperze, a tym bardziej slimie szanse na rroda sa znikome
    ad2. jak nie masz innej mozliwosci
    ad3. niestety nie ma
    ad4. naped jak naped. w koncu moze sie zajechac laser, ale bez przesady i popadania w paranoje :)
    ad5. jak chcesz przerobic bierz elite dyskiem 120gb, jak chcesz grac na oryg, kupuj slima 250

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Nie wiem , czy zauważyłeś , ale jeśli planujesz zakup nowej konsoli to raczej na 99% w sklepie ELITki już nie kupisz. Podałeś linki do sklepów , ale może tylko poglondowo. Jeśli nowe to wybór jest prosty , SLIM 250GB (chodz ładniej wygląda SLIM 4GB i dokupienie dysku) , jeśli używaną to ELIT na płycie JASPER ze 120 - 250 GB dyskiem , bądz również SLIM 250GB. Jest tego troche na Allegro.
    2 kilogramy "morze" spokojnie stać na X (jak już nie masz gdzie go postawić).

5. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ad1: Zależy od konsoli, RROD (czerwony pierścień śmierci) uaktywnia się w starych konsolach: Jasper, Arcade
    Ad2: Nie radzę, ponieważ podstawka w monitorze może zasłaniać wyloty powietrza.
    Ad3: Nie ma, taki rarytas otrzymujemy w PS 3
    Ad4: Posiadam XBOX'a 360 Slim 4gb, produkcja sierpień 2010r już 3 miesiące i nie narzekam.
    Ad5: To zależy, ja ci dam kilka przykładów:

1. Xbox 360 Arcade:

Brak podłączenia do Kinect
    Brak wejścia HDMI (ja bez tego bym w ogole nie gral)
    Częsty RROD
    Naprawa tej konsoli w dużych przypadkach jest warta tyle co sama konsola.

Odp. Nie opłaca się

2. XBOX 360 Slim 4gb Produkcja 10 Sierpień 2010r. - Używam sam tą.

Wejście na Kinect
    Wejście na HDMI
    Nie ma mowy w 100% o RROD, ponieważ jest to najnowsza konsola z idealnymi trzeba wiatrakami.
    Mniejsza konsola, wkońcu to Slim
    Przyciski w konsoli na dotyk
    Zazwyczaj w sklepach dodatkowa gra, ja otrzymałem FIFA 11, wartą 180zł na temten czas

Odp. Ja kupiłem tą, ponieważ mam gwarancję, że najnowszy sprzęt nie będzie się psuł, nie będzie RROD, pozatym dobra cena, fajny wygląd.

3. XBOX 360 Slim 260gb(bodajże) Produkcja 10 Sierpień 2010r.

Jak wyżej, tyle że dodatkowo dostajesz gratis słuchawki

Odp. Jeśli przerobić chcesz xboxa, to nie kupuj bo dajesz 200zł więcej za głupią pamieć, a zawsze gdy zabraknie na save gry, idziesz do sklepu kupujesz pendrive 16gb za 30zł i masz łącznie 20gb to zapisu gier.

Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem.

6. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Dysk nie tylko potrzebny jest na savy,
    1. konsola pracuje zdecydowanie ciszej gdy płyta nie kręci się w napędzie
    2. napęd nie dostaje tyle po d...pie
    3. gry się uruchamiają o 5 mahów szybciej
    4. konsola grzeje się mniej
    5. penek 16GB za 30zł to możesz sobie włożyć , tu potrzeba bardzo szybkiego odczytu i zapisu , by gry uruchamiały się szybko
    6. kinect podłączysz do każdej konsoli XBOX360

odp . konsola z jak najwyższą datą produkcji , na płycie JASPER + dysk, bądz SLIM 250GB , takie moje zdanie (ewentualnie SLIM 4GB + dysk 250 , wizualnie ładniejszy zestaw).

7. bober_tbg

bober_tbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dzięki wam wszystkim
    Postanowiłem kupić xbox 360 slim 350 gb z jakąś grą w sestawie
    Pozdro i jeszcze raz dzięki

Wczytywanie...