1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat świeżaka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shin, Listopad 6, 2010.

1. Shin

Shin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)

Planuje kupno konsoli Xbox 360 Slim 250GB, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc chciałbym zadać Wam kilka pytań. Wątki podwieszone wszystkie przeczytałem.

1. Chciałbym kupić jeden z tych zestawów

Nowy Xbox 360 250 GB Fable III Bundle

Nowy Xbox 360 250 GB + Forza 3 + Alan Wake + Halo Wars!

Który najlepiej kupić? Czy to Fable jest po polsku?

2. Mam monitor AccuSync LCD93V, jaki kabel będzie najlepszy żeby połączyć go z Xboxem?

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. matrix_neo94

matrix_neo94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz 2 zestaw taka okazja może się już nie powtórzyć, co do kabla to zwykły kabel xbox do monitora komputerowego, pozdro ;)

4. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Proste że zestaw 2 :D fable 3 na allegro nówka ok 140zł zaś alan wake ok 100zł + forza 3 ok 60 zł + halo wars ok 50 zł tu masz jedną grę a tu 3 :) a co do kabla to do takiego monitora nawet kable są po 10 zł :)

5. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, też byłem bardziej za drugim zestawem ;) Mam nadzieje że nie będzie problemów z tą ultimą.

6. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    II zestaw oczywiście, ja miesiąc temu kupiłem Elite 120 GB za 1000 z Gta 4 i to była najtańsza oferta w moim mieście a po miesiącu patrze że promocje takie powyskakiwały że szok!!!!!

7. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Kurde szkoda ze mam od bardzo dawna konsole bo sam bym z checia zassal drugi zestaw :D nom ale nie ma co narzekac i trzeba sie cieszyc tym co sie ma heh :D i i tak jak przedmowcy tylko i wylacznie zestaw nr II

8. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oferta już niedostępna, konsolke zamówiłem i dziękuje za porady!

Jeszcze mam dwa pytanka

Ile dostanę gwarancji na tą konsole? Na stronie ultimy nic nie piszę, może to jest zbyt jasne a ja jestem zbyt zielony ;p

Czy ten kabelek będzie dobry do mojego monitora Nec AccuSync LCD93V? Czy może jakiś inny lepszy? Dawajcie jakie linki na allegro, będe wdzięczny!

KX1A KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED OKAZJA! (1293826735) - Aukcje internetowe Allegro

9. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Na gwarnacje dostaniesz 36miesięcy na RROD i 25miesięcy na pozostałe usterki i 12miesięcy na uszkodzenie Pada itp
    Będzie pasował .;)

10. perlodig

perlodig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    D.G.
    a te 36m gwarancji na RROD jest od kiedy, od 3 lat jest?

11. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    gwarancja jest na 3 lata od momentu zakupu konsoli (data na dowodzie wplaty) lub jesli nie masz paragonu lub faktury to licza sie 3 lata od daty wyprodukowania konsoli ktora znajdziesz na jej tyle.

12. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze raz ja ;p

Mam pytanie za 100 punktów, tylko proszę się nie śmiać bo nigdy nie miałem konsoli ; p

Jak się wyłącza gre na Xbox360 Slim? Otóż gram sobie w Forze czy Alana Wake'a, i kiedy chce wyłączyć grę nie ma w żadnym menu "Wyłącz gre", więc mam wyciągać płyte jak chce skończyć grać? Czy jak?

13. perlodig

perlodig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    D.G.
    :)

naciskasz ten duży przycisk na kontrolerze, pojawia się małe menu konsoli i wychodzisz do głównego menu żółtym klawiszem "Y"

14. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Najprościej GUIDE a potem Interfejs główny konsoli i jesteś w domu.. tak samo jak kolega wyżej napisał.

15. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszę tutaj nieco zirytowany ponieważ powiedziano mi tutaj że ten o to kabel KX1A KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED OKAZJA! (1293826735) - Aukcje internetowe Allegro będzie pasował do mojego monitora Nec AccuSync LCD93V. Niestety nie pasuje, monitor ma tylko wejście na zasilanie i zamontowane na stałe wyjście do komputera ( czyli nie da się odpiąć ) a innych wejść nie ma! Zakupiłem ten kabel i teraz co mam zrobić? Jest jakaś przejściówka, jakiś sposób?

Wczytywanie...

Poleć forum