1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat w wyborze wersji Xbox:)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomi1025, Kwiecień 11, 2009.

1. tomi1025

tomi1025 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panie i Panowie jest to mój pierwszy post i temat na tym forum więc chciałbym się serdecznie przywitać!
    Poza tym oczywiście mam parę pytań do bardziej wgryzionych w temat użytkowników.
    Noszę się z zamiarem kupna konsoli tutaj pierwszy problem ps3 czy xbox. Może opiszę troszkę swoją sytuację a Wy pomożecie mi wykluczyć jedną z konsol (naprawdę się zdziwię gdy doradzicie ps3 :) ) No więc tak konsola będzie grała z 42" plazmą Samsunga przez hdmi wiem że na lcd wyglądało by to lepiej ale do filmów wolę pazme.
    Jeden z kolegów namawia mnie na ps3 drugi na xboxa. W ps3 jest 8 procesorów i blue ray sklep z demami i grami extra design to zachwala ten od psa, xbox jest tańszy można go miec za 600zł mówi drugi od xboxa.
    Teraz ja coś powiem chciałbym żeby konsola miała dysk twardy ( nie wiem ile miejsca zużywa przegrana na dysk gra) karty to chyba przeżytek, mam plazme z hd ready więc blue ray z rozdzielczością 1080 nie obejrzę więc zdecydowany plus ps3 u mnie odpada. Z drugiej strony jeśli ps kosztuje powiedzmy 1400 a xbox z dyskiem 1200 to te dwie stówy to mało się robi. Czytam różne wypowiedzi na różnych forach i mam mały mętlik w głowie już.
    A więc prośba mili Państwo pomóżcie w wyborze napiszcie czemu xbox jeśli akurat on jest wg was lepszy napiszcie o awaryjności pomóżcie zdecydować Xbox czy PS3 :D Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati007kom

mati007kom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pruszków
    Najnowsze modele xboxa nie są już tak awaryjne.
    Xbox z dyskiem 60 GB dorwie sie za 850 zł.
    PS3 się nie przerobi.
    Więc gdy przerobisz swojego x-a to zaoszczędzisz kupe hajsu.
    CHOĆ KUP CHOCIAŻ 2 ORYGINAŁY GIER W KTÓRE BĘDZIESZ GRAŁ NON STOP.
    nie bądź aż tak pazerny .

4. stolnik21

stolnik21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mysle,ze obie te konsole sa takie same..roznia sie tylko cena konsola to konsola sluzy do gry to nie jest wybor miedzy mercedesem a maluchem...co nei zmienia faktu,ze to sa chyba najlepsze czasy dla xboxa mnostwo posiadaczy zwolennikow wez se chlopie ixa i ciesz sie nim do woli

5. Arctik

Arctik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z daleka
    -W Xboxie masz Xbox live i tak samo jak na ps3 możesz ściągać demka , gry ze starszego x'a i filmy a do tego rozmawiać z przyjaciółmi. Niestety ta usługa jest płątna ;].
    - Na Xboxa jest o wiele więcej gier niż na ps3.
    - Xboxa da się przerobić przy tym można zaoszczędzić kupe kasy , niestety jest ryzyko bana(po banie nie da się grać w sieci i traci się gwarancje).
    - Xbox jest tańszy
    Zresztą poszukaj na tym forum napewno znajdziesz pare podobnych tematów. Xbox ma swoje plusy i minusy. Ale ja polecam xboxa a ps3 to tylko do oglądania filmów. ;]

6. tomi1025

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zacznijmy od tego że konsola nawet jeżeli to będzie Xbox nie będzie przerabiana jestem już nie pierwszej młodości 26 lat i już się w życiu napodkręcałem i poprzerabiałem zresztą nie lubię mieć 50 gier na raz tylko 2- 3 tytuły naprawdę dobre i grywalne przejść od deski do deski potem coś nowego. Poza tym konsola musi być nowa najlepiej ze sklepu a nie z prywatnego importu lub używana . Prywatny import ma problem z gwarancją a używane rzeczy czasem dziwnie szybko mają awarię także tylko sklep nawet internetowy ale sklep :). Jeśli nowy Xbox z 60gb dyskiem można dostać za 850 zł to dobry zakup.
    Teraz jeszcze jedno pytanko czy są jakieś wersje które należy omijać szerokim łukiem czy są jakieś myki przy wyborze no i czy xbox jest oferowany z jakimiś grami lub dwoma padami?

7. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    umm w Media Markt masz teraz Xboxa czerwonego ( Resident Evil 5 Edition ) z dyskiem jakimś 60/120gb i czerwonym padem + gra RE5 ale 1.5kzł

8. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    Nie zastanawiaj się tylko bierz PS3 bo będziesz żałował jak weźmiesz Xboxa
    sam posiadam xboxa ,jednak wolałbym mieć PS3
    Nie słuchaj tutaj ludzi bo to jest coś w rodzaju ONET forum

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jesli nie bedziesz przerabial to bierz PS3 przy tego rocznych eksklusivach na pewno nie bedziesz sie nudzil. zawsze mozesz dokupic do tego pozniej jakiego s xsa arcada za smieszne pieniadze

10. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    założę się, że właśnie rozpoczęła się kolejna wojna forumowa X360 vs PS3....

11. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Bierz PS3 . Stary , ta konsola , z osmioma procesorami ma tyle mocy co dwie mikrofalowki i kalkulator razem wziete :D

12. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jestem takiego samego zdania ze jesli nie bedziesz przerabial konsoli to bierz PS3 :D
    Sam chccialbym miec PS ale nie widzi mi sie wydawanie rocznie na gry 10 000PLN:confused:

13. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    znowu wypowiedź ala ONET :D
    za te pieniądze to masz 50 tytułów kupując w dniu promocji
    co ty p................:confused:
    Jakby każdy tak myślał jak @kamil24 to samochody stały by w garażach bo przecież nie kupie do tego paliwa:):)

14. Arctik

Arctik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z daleka
    Chwalisz ps3 a fajną masz sygnaturke hehe;d
    Jeśli nie chcesz przerabiać i masz kase na gry to również polecam ps3

15. STREET

STREET Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym kupił x'a ale jeśli masz kase to kupuj se ps3 :) ps to ma tyle mocy co 2 odkurzacze..

16. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    powiem ci tak, że jeśli masz tv fullHD ponad 40 cali weź ps3 i ciesz się filmami bluray. Jeśli nie weź xboxa.

aa i polecam wymiane gier. Nie martwisz sie o przerobki a wymiany sa nie drogie, uzywane gry tez tanie a dobre. Tu konsola objetnie.

17. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mysle, ze akurat na pytanie co wybrac musisz odpowiedziec sobie sam. Niedawno stałem przed takim samym wyborem, akurat kasa nie grała roli i wybrałem xboxa. Za xboxem nie przemawial nawet fakt mozliwosci przerobki, bo nie mialem zamiaru przerabiac (mam za duzego pecha do sprzetu elektronicznego wiec musze miec bezproblemowa gwarancje - chce spac spokojnie). Ogolnie do xboxa przekonał mnie live oraz gry. Miałem ps2 i jakoś do trójki nie czuje 'pociągu'. Pad od x'a lepiej lezy mi w dloni, exclusivy na x'a mi bardziej leżą niż te na ps3, po prostu te z xboxa trafiaja bardziej w moj gust. Jeśli nie kupujesz na allegro to cena też nie będzie przewagą xboxa, bo w marketach akurat chyba ps3 jest tansze (mm ps3 - 1200 z killzonem, premium xbox bez niczego - 1099). Ogólnie sam musisz zdecydować się co Ci bardziej pasuje, mi podoba się też możliwość połączenia z kompem i odtwarzania filmów bez kombinowania... Jeśli ktoś zna angielski, nie czeka jak głupi na napisy ma ogromny komfort, pilot kosztuje 20 zł i można mieć porządne centrum rozrywki. Kolejnym minusem w ps3 była gwarancja... rok to dla mnie zdecydowanie za mało. Ogólnie ps3 i xboxa traktuje jako dwa równorzędne sprzęty, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji potencjonalnego kupca.

18. tomi1025

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwna sprawa za założenie tematu dostałem warna i 2 pkt ponieważ nie szukałem odpowiedzi na moje pytanie- przepraszam. Co do ekranu tu jest ból bo mam plazmę 42 hd ready a nie fulhd czyli blueray z ps3 tak sobie jest mi potrzebny. Mam znajomego który ma xboxa parę gierek na początku wystarczy. Ponawiam pytanie co do wersji xboxa widziałem że są falcony i jakieś inne na allegro jasper czy coś takiego jest między nimi jakaś różnica?
    Czy przerobienie konsoli wymagane jest do zapisywania gier na dysku i odtwarzanie ich bez płyty czy po prostu po to żeby na piratach grać?Poza tym Użytkownikom którzy piszą bierz ps3 jest najlepszy dziękuję ale w tym temacie nie o to chodzi co jest najlepsze tylko co jest najlepsze dla mnie :D

19. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bez plyty nie da sie odtworzyc zadnej gry, mozesz ja jedynie zainstalowac na dysku ale plyta bedzie wymagana do odpalenia (z wyjatkiem gier arcade). Jasper jest konsola nowsza (wykonana w nowszej technologii 2x65nm), a falcon ma tylko cpu w technologii 65nm, gpu w technologii 90nm. Ogolnie lepiej jaspera bo nowszy. A jeśli chodzi o różnicę, w użytkowaniu raczej ich nie zauważysz, jasper ma troche mniejsze zapotrzebowanie na prąd, teoretycznie mniej się grzeje i nie powinien być narażony na rroda.

20. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Ehh moderator tak offtopuje :/ Nie obawiaj się zakupów na allegro itp, bierz xboxa gdzie taniej. Nie bedzie problemow z gwarancja bo udziela ci jej MS a nie sprzedawca. Ja swoja kupilem na gieldzie i z gwarancja nie bylo problemow, wystarczylo zarejestrowac konsole online i zadzwonic.

21. gappa

gappa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od pewnego czasu zastanewiam sie nad zakupem xboxa 360 i nie wiem właśnie jaki model wybrać. xbox elite to mi raczej nie będzie potrzebny a arcade nie ma twardego dysku a nie wim czy sie by oplacało pózniej kupować. zostaje jeszcze 60gb ale jeżeli ktoś ma inny pomysł to czekam. A tak wogóle to jeżeli ktoś przerobil se x'a to prosiłbym o przesłanie nr. telefonu lub adresu gzie moge se przerobic ( mieszkam w Łodzi wiec nie wyskakujcie ze w warszawie to u goscia sie przerobiło). Z góry dzienks i sorry za błedy ortograficzne.

Wczytywanie...

Poleć forum