Dylemat. Xbox One Elite czy Xbox One S

A Ty co byś kupił/a??


  • Total voters
    19
  • Poll closed .

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Hej, moi drodzy mam dylemat którą konsole zakupić. Tak wiem ze jeszcze S brak w sklepach ;-) Elite miałem już zakupić w z miesiąc temu ale stwierdziłem ze poczekam do E3. Za Elite przemawia do mnie dysk sshd (no chyba że to ściema) i pad Elite, a za S raczej tylko jego rozmiar. Obsługi 4K i HDR nie wykorzystam - brak sprzętu w domu który by to obsłużyły. Prośba o wasze opnie.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak ci się nie spieszy to poczekaj jeszcze rok na xbox scorpio
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Czekaj na scorpio. Co z tego, że nie masz 4K. Scorpio będzie konsolą jaka powinna wyjść na premierę Xbox one, czyli mocną, a nie przestarzałą jak w przypadku One. Konsolę kupujesz na lata, więc lepiej zainwestuj w dopracowany sprzęt i mocny, a nie będziesz żałował. Ja czekam.
 
R

redRA

Guest
Tak czekaj rok i dołóż z 3tyś :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko ciekawe jak z ceną bo nie wierzę że pogonią go za 300$
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko ciekawe jak z ceną bo nie wierzę że pogonią go za 300$
To oczywiste, przecież to nowa generacją. Z 2200 celuje

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekaj na scorpio. Co z tego, że nie masz 4K. Scorpio będzie konsolą jaka powinna wyjść na premierę Xbox one, czyli mocną, a nie przestarzałą jak w przypadku One. Konsolę kupujesz na lata, więc lepiej zainwestuj w dopracowany sprzęt i mocny, a nie będziesz żałował. Ja czekam.
Byś się nie zdziwił, za rok to te XO będzie i tak przestarzałe już...:) Do tego czasu wyjdą o wiele lepsze karty graficzne. Takie XO Scorpio to oni powinni wydać już teraz, kiedy jest to na czasie, anie dopiero za rok.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Xbox one - podstawowy słaby sprzęt ale i tak z niego coś wycisną.
Xbox One S - mniejszy i trochę mocniejszy (najnowsze info, że jednak części są mocniejsze)
Xbox Scorpio - Najmocniejszy sprzęt. Gry będą działać 1080/60kl

Każdy ma tv fullhd więc w końcu sprzęt wykorzysta to .
Każdy niech sam podejmie własną decyzje.
Dla niezdecydowanych lepiej kupić Xbox One S, a dla osób chcących zagrać z pełnymi możliwościami to Scorpio.
Ogólnie pokpili sprawę z tymi nowymi wersjami. Wiele osób co mają zwykłego One może się poczuć pokrzywdzona.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
poczekać półtora roku ? chyba oszaleliście... Niech kupi teraz i się cieszy z gry... Jak wyjdzie Scorpio to może się okazać że ma poczekać jeszcze kolejne 2 lata bo wyjdzie Scorpio 2 czy coś... nie ma sensu wszystkiego odkładać bo nigdy się niczego nie kupi... zawsze kiedyś wyjdzie coś lepszego...

na miejscu autora poczekałbym aż będzie znana cena S i wtedy podjął decyzję - albo S albo zwykły...
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja bym nie czekał tylko kupował
 

kenway11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
cena s jest znana
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
cena s jest znana
znana ? a ile dokładnie wynosi w polskiej sprzedaży ?

aha i od razu Cię uprzedzę... to że w stanach będzie kosztować od 299 $ nie znaczy że w Polsce będzie to 1200 zł...
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U nas na dzień dobry przeliczaja na Euro + dodają swoją cenę
 

kenway11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
znana ? a ile dokładnie wynosi w polskiej sprzedaży ?

aha i od razu Cię uprzedzę... to że w stanach będzie kosztować od 299 $ nie znaczy że w Polsce będzie to 1200 zł...
to nie fer
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Do obecnej ceny dolara doliczasz okolo 1zl/$ i masz koszt rowny opłaceniu cla i podatku vat. Nie mozna przeliczac ceny dolar na zl nie ujęte są podatki.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Cena na stronie Microsoftu w pre-orderze to 399 USD:
https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.3366999700?icid=US_X1Console_ModD_EDM_61316&tduid=(0b27916cc204d58bd6a7698e85f78f44)(256380)(2459594)(te1Fq2FCseg-S2zHjx4kIb1AMcr.Dpwwzw)()

Podoba mi się podejście jagmara i BialyUst. Raczej nie ma co czekać trzeba kupować. Zniechęciła mnie dodatkowa trochę ta cena ze strony Microsoftu. Na początku zapewne nie będzie tańszy. Teraz za to ceny co raz ciekawsze na One.
 

kenway11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja juz nie wiem czy warto wymienic ps4 na one slim
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja juz nie wiem czy warto wymienic ps4 na one slim
Chyba nie oczekujesz że ktos podejmie za Ciebie decyzję.

Hej, moi drodzy mam dylemat którą konsole zakupić. Tak wiem ze jeszcze S brak w sklepach ;-) Elite miałem już zakupić w z miesiąc temu ale stwierdziłem ze poczekam do E3. Za Elite przemawia do mnie dysk sshd (no chyba że to ściema) i pad Elite, a za S raczej tylko jego rozmiar. Obsługi 4K i HDR nie wykorzystam - brak sprzętu w domu który by to obsłużyły. Prośba o wasze opnie.
Ja bym brał teraz obecnego One, slim wygląda tak samo "Magnetowidowo" plus zasilacz w obudowie może sugerować kłopoty (ciepło). 4k w takim sprzęcie to abstrakcja, obecnie nie ma karty graficznej która by to uciągneła w 60 stabilnych klatkach, i nie wierzę że im sie to uda, a filmy, ja tam nie zobaczę różnicy miedzy FHD a 4K (kto normalny siedzi z nosem przy TV powiedzmy 42" wzwyż). @BialyUst normalnie jak bys mi z ust wyjmował odpowiedzi :D :D
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
.....plus zasilacz w obudowie może sugerować kłopoty (ciepło). ...
Też o tym myślałem i trochę celowo o tym w pierwszym poście nie pisałem. Nie chciałem tego sugerować. Decyzja już praktycznie podjęta i kierunek idzie w stronę Elite. Na scorpio nie ma zamiaru czekać z zakupem. Człek już swoje 43 lata mam na karku i trza grac póki jest ochota i starcza sił ;-)


PS
no i tak jak Ty lecę jutro po Diablo III do Saturna :)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zaczekasz na S, a później stwierdzisz, że tylko rok do Scorpio i znowu będziesz czekać.
Jak widać nie ma to sensu, jak masz chęć na XONE, to kupować od razu, bo zawsze będzie coś innego wkrótce.
 

Do góry Bottom