1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat z BF3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bonx0, Listopad 24, 2011.

1. Bonx0

Bonx0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mam problem, otóż nie wiem na jaką platformę kupić BF3. PC czy Xbox360? W FPS'y na konsoli jeszcze nie grałem. Czy gra lepiej wygląda na telewizorze 47" niż na 19" monitorze od kompa? Komputer mam w miarę dobry. BF3 poszedł by na wysokich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Najlepiej weź na PC skoro nie grałeś w gry tego typu na konsoli, ja sobie wziąłem na PC jakoś na konsoli nie mogę się przyzwyczaić na tych analogach do namierzania :D Gierka jest dobra i przeszedłem już całą :)

4. sebawro

sebawro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    jeśli pójdzie ci na wysokim to kupiłbym na kompa lepsza grafa itp. ja do xboxa się już przyzwyczaiłem i wole w fpsy grac o dziwo bardziej na padzie niż klawiaturze i myszce. najlepiej to kup na x a na kompa ściąg z neta i przejdź samą kampanie a w multi graj na xboxie

gierka jest przekozak

5. Bonx0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście grałbym tylko w multi. Na kompa już sciągnąłem kampanie i przeszedłem ;d

6. sebawro

sebawro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
  7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    na pc masz możliwość grać w 64 osoby na jednym serwerze. Na xboxie max. 24 - mapy są duże, chyba łatwo się domyśleć, gdzie jest fajniejsze multi.

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Granie na 19 calach a 47 to kolosalna roznica wiec bralbym na xboxa.
    CO do xboxa to grafika jest dobra i dla mnie gra sie bardzo fajnie.

Mowicie ze na PC bedzie lepsza grafa ale na jakiej podstawie jak nie wiecie jakiego ma kompa ? :p

9. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Zalezy jaki masz PC, mi np. Bad company 2 od premiery chodzilo na High na 25-40fps [nie ultra] za to BF 3 pomimo wymiany ramu z 2 na 4 gb chodzi : single [low/med/1440x900]-30fps [Multi low/1024x768-15fps+scina co chwile] jezeli nie wiesz czy napewno Ci pujdzie chociaz na medium bo jednak fajnei efekty ma i super sie je oglada, to wez na konsole . tam moze niee ma rewelacji w grafice ale tylko jak bedziesz szukal i patrzyl na szczegoly, bo ogolnie tez b.ladnie wyglada.

10. Bonx0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W BF3 już grałem na kompa, ale w singla. Gra spokojnie chodzi mi na wysokich z 30-40FPS. Ale chyba kupie na x'boxa, ponieważ w końcu muszę się na padzie nauczyć grać w FPS'y ;p

Wczytywanie...

Poleć forum