1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat z Falconem w roli głównej.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kadelicious, Styczeń 18, 2011.

1. kadelicious

kadelicious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam,
    jestem nowy na forum, ale mam poważny problem. Mianowicie kupiłem ostatnio konsole na allegro, jak wynikało z kontaktu ze sprzedawcą miał to być Jasper. Nie wiem czy sprzedawca po prostu chciał mnie oszukać czy nie był świadom swojego błędu, bądź co bądź konsole mam już w domu i jest to używany Arcade Falcon data produkcji 14-03-2008. I tutaj rodzi się problem, gdyż myślę, że kupiłem ów sprzęt i tak po dobrej cenie 550zł. W skład zestawu wchodziła sama konsola (nie zbanowana, nie przerobiona), pad, okablowanie i dysk 20gb + gry (UFC - porysowana zacina się w pewnych momentach, COD WF 2, Gears of War 2). Działa bez zarzutów jedynie pad przerywa momentami łączność z konsolą, co bywa irytujące. Czy zostawić zakup i zająć się ewentualnymi zabiegami jak przeróbka (nie zamierzam kombinować z LIVE!) i ew. zakupem nowego HDD. Czy walczyć o odzyskanie pieniędzy i poszukać innej opcji na rynku? Sprzedawca nie odezwał się przez całą dobę od zakupu, nie odpowiada na telefony i maile. Dodam, iż posiadam adres kontrahenta oraz dane bankowe, jak mógłbym rozwiązać ten problem...
    Jeżeli to możliwe proszę o kontakt osoby doświadczonej z xboxami, aby pogadać, bo mam jeszcze wiele pytań ; ) gg: 6051445.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

edit: http://allegro.pl/xbox-360-20gb-hdd-2-gry-ufc-2010-gears-of-war2-i1402882511.html

Sygnatura to cytat z kawałka 2cztery7, nieźle podsumowuje mój ostatni zakup ; d

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mógłbyś podać link do tej aukcji , zobaczyłbym jak był opisany Xboks.
    Dużo może nie przepłaciłeś , ale jednak Cię orżnął na wersji.
    PS. Na przyszłość kieruj się tym co napisałeś w sygnaturze;P

4. wojtas!

wojtas! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hahaha roz*****a mnie twoja sygnatura.. A tak na serio to ja bym nie podarował.. i cena tez nie jest taka rewelacyjna za używanego falcona

Wczytywanie...

Poleć forum