1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat z wyborem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartez1994, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Siemka, mam dylemat jaką grę kupić mam do wyboru 3 opcje i totalnie nie wiem co wybrać:
    1. SHIFT 2 UNLEASHED
    2. L.A Noire
    3. Cztery gry:pES 2011, AC BROTHERHOOD, MAFIA 2, CoD MW te gierki z xbox marketplace- jeszcze tu mam pytanie czy te gry oprócz mw będą miały polskie napisy?
    Proszę o wasze opinie bo serio to trudny wybór tu niby 4 gry, ale i shift i l.a noire nieźle mnie kuszą a kaski nie wystarcza ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, z trzeciego zestawu wszystkie gry zostały spolszczone, tylko nie wiem dokładnie jak z PS'em.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Shifta nie polecę, bo nie jestem zwolennikiem grania w gry wyścigowe na padzie (sam noszę się z zamiarem zakupu kierownicy, bo podobno fajna zabawka). L.A Noire bardzo fajna gra, ale na jeden raz. Przeszedłem w 2-3 dni i koniec. Jak dla mnie nie opłaca się do niej podchodzić drugi raz, bo nic nowym nas nie zaskoczy - te same zagadki, te same możliwość. Gry nie da się nie przejść. Największą zabawę sprawiały mi przesłuchania. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że stwierdzenie, czy ktoś mówi prawdę, czy kłamie, to łatwizna, ale niektóre postacie mają takie gęby, że trzeba się nieźle nagłowić. Mafia 2 też bardzo fajna, nastawiona głównie na fabułę - przeszedłem dwa razy i gra wcale nie jest długa, kilka godzin. Strzelania jak dla mnie jest tam nawet za mało, ale ogólne wrażenie było bardzo dobre. Po AC2, nie grałem jeszcze w Brotherhood, ale w najbliższym czasie planuje, bo mam dużą ochotę na tą grę. Jeśli chodzi o PES'a, to nie wiem, bo ostatni jaki grałem to był 2009 - przerzuciłem się na FIFĘ.

6. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Chyba wezme zestaw 3, w mafie 2 grałem na PC nawet fajna gierka z chęcią mogę przejść na xbox w celu odblokowania osiągnięć, mam fife 11 ale niby z chęcią pesa bym zobaczył. Chyba wezmę ten zestaw 3 a nfsa i l.a noire dokupię używane jak trochę kaski odłożę dzięki za odp.
    A dodam jeszcze, że mam jakąś tanią kierownicę od madcatz którą gram w forze 3 i nie jest tak źle, więc na padzie bym nie grał. Jeszcze takie pytanie do ciebie czy trzeba bardzo dobrze znać angielski by zrozumieć dobrze l.a noire? Niby jestem nawet dobry z ang,

7. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oj niestety do L.A Noire trzeba znać dobrze znac angielski bo używają tam "fachowych" zwrotów ale mysle ze sobie poradzisz

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    tylko, że gry z marketplace nie są spolszczone...
    wyjątkiem są gry które mają multi-lang jak np. GoW2, Dead Space itp

i od kiedy mw zostało spolszczone? Po co udzielasz błędnych odpowiedzi

9. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    O MW to wiem, że nie jest spolszczone chodzi mi o mafie i o ac brotherhood. Czy te są spolszczone?

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie ma żadnych gier po polsku na marketplace w grach na żądanie! Tam są wersje angielskie. Jak już wspomniałem - wyjątkiem są gry które mają tylko jedną wersję i zawierają wszystkie dostępne języki, np Dead Space, GoW2.
    AC:B jest po polsku ale w wersji pudełkowej.

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Czy to ze dalem link do odpowiedniego tematu nie dalo wam nic do myslenia ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum