1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat Zakupu! Gdzie kupić ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez S3Bols, Grudzień 29, 2008.

1. S3Bols

S3Bols Guest

Witam. Mam zamiar kupić x i przerobić go na 1.5 ;)

Zastanawiam się gdzie kupić:confused:

1 opcja ) - Zakup na allegro gotowej, przerobionej konsolki lecz z gwarancją 3 miesiące. nie wiem czemu tak jest ale pisza że nowe konsola i gwarancja 3 miechy :/

np.
    cena 1029zł: Premium 60 gb
    http://allegro.pl/item514012555_xbox_360_premium_60gb_65nm_hdmi_ixtreme_1_5.html

cena 900zł Premium 60 gb
    http://allegro.pl/item514269632_xbox_360_premium_60gb_hdmi_65nm_ixtreme_1_5_sklep.html

2 opcja) - Zakup nowej konsoli w MediaMakt co wiąże się z pewną gwarancja i wysłanie konsoli na przeróbke + 100zł.

Mam jeszcze takie pytanko.

1. Jaki system gier ma Polska a jaki UK bo miałem zamiar kupić x w UK bo tam chodzą za 500zł

2. Czy przerabiajac konsole bez lutowania trace gwarancję ?

3. Co polecacie, gdzie kupić itp. inne sugestie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup nowego przynajmniej bedziesz mial 2 lata gwarancji i przy przerobce nie tacisz gwarancji ja tez ide w wsrode kupic nowego bo wole nie ryzykowac a za 100 zl ci przerobia bez problemu zero lutowania oni porostu sciagaja plombe potem przerabiaja i masz jak nowke aha i nakleja ci plombe i jak ocs sie stanie to idziesz do sklepu oddajesz i git majonez

4. S3Bols

S3Bols Guest

hehhe nowego :D na tych aukcjach są nowe ale nie wiem czemu gwarancja 3 miechy tylko :/

Chyba kupie w mm i wysle gdzieś na przeróbkę

5. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    gwarancja 3 miechy ale ich chyba a nie M$ poniewaz jak przerabiasz konsole to praktycznie tracisz gwarancje...mozna oddac im konsole jak cos sie stanie ale sprwadza ze cos motales w napedzie to dostaniesz rachunek za kuriera wiec troche bedziesz musial zaplacic...jak chcesz z tych opcji co kupiles to kup tą przerobiona z gwarancja na 3 miechy i tyle..ta za 900 chyba

6. S3Bols

S3Bols Guest

a często się psuje xbox . ?

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Falcony nie psują się często, jednak wszystko zależy od konkretnego egzemplarza.

8. pat112

pat112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widze ze zaczoł sie temet z przeróbka. Ja też chetnie bym sie dowiedzial czy jak go przerobie to czy strace gwarancje? Mam naped LITEON

9. S3Bols

S3Bols Guest

słyszałem że mozna wysłać na gwarancje z przerobionym tylko żeby nie była naruszona plomba i uszkodzone plastiki. Chyba tam jest napisane że jak się ingeruje w oprogramowanie to traci się gwarancje ale jak pisałem wcześniej to chyba napedu nie będą sprawdzać tylko co jest popsute. A jak nie mozna wysłac przerobionej to mozna wgrać na nowo stary klucz napędu i wysłać. Ale nie wiem jak to jest dokładnie. niech ktoś kto się zna da odpowiedź. I pisac co kupić w mm czy na allegro :p

10. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeróbka konsoli nie równa się utracie gwarancji!
    Jeśli posiadasz nienaruszone plomby i gdy konsola Ci się popsuje wystarczy wgrać stary(oryginalny) bios do napędu. Możesz wtedy wysyłać na gwarancje, MS na 99% się nie skapnie :D Tak zrobił WReki, zobaczymy czy mu naprawią :)

A co do pytania o miejsce kupna, to wydaje mi się, że na Allegro 3-miesięczna gwarancja jest od sprzedającego przedmiot, a tak czy inaczej od MS jest na 3 lata... (jeśli podczas przeróbki nie zostały pozrywane plomby, ale o to, to już musisz zapytać allegrowicza).
    Wszystko zależy czy upolujesz jakąś okazje na Allegro, jeśli tak to jasne, że za grosze z neta!

11. pat112

pat112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja S3Bols kupiłem wczoraj w mm za 999zł premiom z dyskiem 60gb

12. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja się podepnę:
    W którym miejscu na pudełku znajdę datę produkcji X'a?

13. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Data produkcji jest na konsoli nie na pudełku

Wczytywanie...

Poleć forum