1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat związany ze sprzedaża x360 Core i zakupieniem Arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vladimir211, Lipiec 29, 2009.

1. Vladimir211

Vladimir211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pewien dylemat, otóż od dłuższego czasu zacząłem martwić się, że w mojej konsoli może wkrótce wystąpić Ring of Death, gdyż jest to wersja Core (data produkcji 2005 11 30). Dotychczas śmiga bardzo dobrze, jedynie ostatnio mi się zwiesiła. Zastanawiam się, czy opłaca się sprzedać go i kupić nowego x360, przerobionego, jak mój Core... Co moglibyście mi poradzić? Niestety pewnie teraz ciężko będzie go sprzedać ;/

A jeszcze mam pytanie, jakie są około Maksymalne koszty RODa? Jakia awaria jest najdroższa?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm najuboższa wersją Xboxa 360, ciężko to będzie sprzedać, a nawet jeśli to do nowego arcade pewnie ze 300 jak nie więcej złotych trzeba będzie dołożyć. Moim zdaniem się nie opłaca sprzedawać, a koszt naprawy RRODa to tak około ~~200 zł(dobry serwis, a nie jakas amatorszczyzna).

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wszyscy mają jakiegoś hopla na punkcie tego roda :DD ,skoro działa od 2005 roku to dlaczego chcesz wymieniać ? wg. mnie się nie opłaca chyba że masz za dużo kasy i nie wiesz co z nią zrobić , rod to około 100 zł max. daj sobie spokój z wymianą ,dbaj o dobrą wentylację i ciesz się wspaniałą rozrywką zamiast martwić rodem Pozdr.... :D

5. Vladimir211

Vladimir211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za pomoc! ;) Maksymalne koszty naprawy RODa, to niestety 300-400zl, kiedy trzeba wymieniać płytę główną... ALe tak samo myslalem, ze jakbym kupowal arcade, to bym musial dolozyc 300zl minimum, a tyle kosztuje naprawa "najciezszej" usterki, choc wcale nie musi byc taka ;)

Dla "początkującyh te forum wymiata ;s, zawsze tu się dowiaduje wszystkiego, bo na innych forach czesto tylko "tyrają" innych ;/

Pozdrowienia i jeszcze raz dzięki! ;]

Wczytywanie...

Poleć forum