1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bodzio38, Grudzień 12, 2009.

1. bodzio38

bodzio38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Nie posiadam jeszcze konsoli ale po lekturze tego forum może pomożecie mi w jej wyborze.
    Generalnie wybór jest pomiędzy X360 a PS3. Z Xbox 1 miałem trochę styczności i bardzo mi się podobały jego
    możliwości (xmbc, poziom grafiki, kopie). Mój dylemat polega na tym że chciałbym mieć konsole na której
    mógłbym także realizować funkcje multimedialne: zdjęcia, muzyka, filmy i w tym bardzo mnie przekonuje x360
    gdyż można go połączyć z MediaCenter Windowsa i miałbym wszystkie dane z peceta udostępnione i wygodnie przeglądane
    na TV. Z PS3 tak wygodnie jak się domyślam już by nie było. Jest to dodatkowy argument przy przekonywaniu żony :) że nie jest
    to tylko pudełko do grania.

Odstrasza mnie trochę ewentualny ban przy korzystaniu z kopii ale na Live mi nie zależy nigdy nie lubiłem grać po sieci
    a na problem blokowania hdd widzę że już jest znaleziony sposób. Martwi mnie tylko to ze ban oznacza z reguły utratę gwarancji, więc
    tak czy siak należałoby się powstrzymać z kopiami do końca gwarancji.
    Mam małe dzieci i bardzo podobała im się seria LEGo na Xbox 1 więc muszę od razu brać pod uwagę kupno drugiego pada bo inaczej
    będzie wojna. Chciałbym także aby konsola miała możliwość odtwarzania filmów w HD np. divix albo mkv gdzie lepiej
    można to zrealizować na Xbox czy PS3?
    Za Xboxem przekonuje mnie też Projekt Natal tylko czy na pewno będzie on dostępny dla 360 czy może już dla następnej generacji konsoli?
    Pomóżcie w wyborze może przekona mnie jakiś dodatkowy argument...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jeżeli masz zamiar czekać 3 lata do końca gwarancji no to nie wiem... Co do natala to będzie na tę generację xbox'ów. Zawsze można odnieść konsolę do serwisu pogwarancyjnego. Xbox odpali filmy w hd ale potrzebne są kodeki które trzeba pobrać z XBL więc jak kupisz to najpierw ściągnij wszystko z xbl zaktualizuje konsolę i dopiero przerób. A jeżeli masz małe dzieci no to gry na ps3 trochę kosztują od 100-250 zł a na xbox'ie masz kopie.

4. bodzio38

bodzio38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeszcze pytanie: z racji ograniczonych funduszy czy warto kupować wersję arcade? nie będę miał możliwości instalowania gier na dysk ale czy przy media center jest potrzebny dysk? czy jest on używany tylko do instalowania gier i zapisywania save'ów?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jesli chodzi o funcje multimedialne to ps3 lepiej sie wg mnie prezentuje

dysk jest tylko do save i gier z płyty. nic tam nie wrzucisz (na ps3 bez problemu)

6. piksol

piksol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Miasto biznesu
    Jeśli chodzi o filmy hd to nie jest tak kolorowo.Jak dla mnie za dużo zabawy w konwertowanie i ewentualne wklejanie napisów.Jeśli chodzi o aspekt multimedialny,to niestety PS3 bije 360.

7. bodzio38

bodzio38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możesz mi to bardziej przybliżyć? wydawało mi się że jeżeli x360 współpracuje z mediacenter windowsa to ma wszystkie jego możliwości.
    Nie wiem czy możliwe jest na ps3 korzystanie z mp3 i zdjęć udostępnionych z peceta? Chce po prostu trzymać dane (zdjęcia i filmy) w jednym miejscu i udostępniać je po sieci.
    Podobno czytnik blu-ray nie jest w ps3 tak dobry i lepiej korzystać z dodatkowego czytnika filmów blue-ray.
    Możecie mi to bardziej wytłumaczyć bo do tego głownie chcę wykorzystywać konsole oprócz grania oczywiście.

Wczytywanie...

Poleć forum