Dylemat

Adi3Runner

Świeżak
Świeżak
Mam dylemat co do kupienia xbox360. Mam aktualknie [800zl] i nie wiem czy kupic arcard/dozbierac troche na pemium czy pozbierac dluzej na elite.Jesli bym kupil arcade czy kazdy dysk hdd do niego pasuje?? I czym sie roznia Premium od elite (tylko dyskiem i kolorem??) Poradzie mi jak najlepiej bo moge szybko dozbierac kase jezli sie oplaca poniewaz duzo osob mowi ze lpiej dokupic do arcade dysk ale nie wiem czy kazdy pasuje. I jeszcze jedno czy oplaca sie zrobic przerobke czy jednak lepiej jechac na orginalach bo slyszalem ze juz zadko kidy zdaza sie ze na xbox live lapia przerobki, i czy jesli mam przerobke a gram na orginalach na xbox live dostane bana??

@Edit
Headset?? Jestem zielony .



Z gory dzieki :shisha
 

oliwa309

Banned
Jak chcesz mieć super wypas, np. headset, itp. to kup Elite, tam też masz dysk 120 GB, sam mam, polecam!
 

Boberkowy

Użytkownik
Użytkownik
Każdy dysk pasuje do Arcade. Wg. mnie dokładanie dysku jest nie opłacalne bo się wychodzi mniej więcej na 0, więc gdzie tu logika ? Z headsetu chyba nie wielka część osób używa. Elite od Premiuma różni się tylko kolorem i pojemnością dysku. No i oczywiście ceną
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Za 800zł powinieneś znależć bez większych problemów X360 premium z dyskiem 60GB i może dwoma grami , rocznik koniec 2008 albo 2009 r. Co do przeróbki to jeśli będziesz grał online to lepiej nie przerabiaj .
 

Davvido

Banned
Konsole różnią się tylko wyglądem i rzeczami w zestawie. Na Twoim miejscu wziąłbym Arcade (za 600 zł można kupić), do tego dysk 120 GB (razem z taśmą do podłączenia - koszt ok. 150 zł). Zostaje Ci 50 zł na kabel HDMI, przeróbkę lub cokolwiek innego. Czy warto przerabiać? Jeśli chcesz grać na Xbox LIVE - zdecydowanie NIE. Ban jest prawie pewny.
 

Adi3Runner

Świeżak
Świeżak
Maclogan nowy w sklepie za 800 zl gdzie??. [nie chem uzywki .]
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Był w empiku premium niedrogo jak dobrze pamiętam.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Maclogan nowy w sklepie za 800 zl gdzie??. [nie chem uzywki .]
Przecież napisałem , że nie nówka tylko z 2008 lub 2009r. Zresztą nie wiem czy jest sens kupować ze sklepu niż kupić paromiesięczną konsolę używaną czasem z ciekawymi dodatkami ( np. drugi pad lub gry ) i do tego taniej niż za "gołą" wersję sklepową .
 

Boberkowy

Użytkownik
Użytkownik
Hmm. W sklepie raczej nie, ale na allegro jak najbardziej.
= XBOX 360 = HDMI 60GB = ZESTAW = SKLEP FVAT (866934505) - Aukcje internetowe Allegro
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Elite ma nowsze bebchy od Premium/Arcade. Jest mniej awaryjny i posiada technologie 45nm (arcade/premium posiada 65nm)
 

maxan

Banned
Był w empiku premium niedrogo jak dobrze pamiętam.
Był/ znaczy jest w empiku wersja premium 60Gb + 2 gry z serii halo za 800zł nie we wszystkich ale radzil bym Ci odwiedzić empik i zobaczyć ;] u mnie w miescinie jeszcze sa ;]
 

Adi3Runner

Świeżak
Świeżak
Elite ma nowsze bebchy od Premium/Arcade. Jest mniej awaryjny i posiada technologie 45nm (arcade/premium posiada 65nm)
Czy premium jest bardzo awaryjny?? I czym sie roznij technologia 65nm od 45nm :p

Mieszka ktos w szczecinie ?? Jesli tak moglby mi powiedziec czy sa tam jeszcze xbox360 premium z tymi 2 grami bo ja okolice :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Elite ma nowsze bebchy od Premium/Arcade. Jest mniej awaryjny i posiada technologie 45nm (arcade/premium posiada 65nm)
Chyba żartujesz :) nie ma jeszcze xboxa 360 w technologi 45nm. Nie wprowadzaj innych w błąd jak się nie znasz, chyba że to był żart :)
Awaryjność zależy od modelu płyty głównej zastosowanej w xboxie a nie od wersji jak core, arcade, premium, elite :)
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Czy premium jest bardzo awaryjny?? I czym sie roznij technologia 65nm od 45nm :p

Mieszka ktos w szczecinie ?? Jesli tak moglby mi powiedziec czy sa tam jeszcze xbox360 premium z tymi 2 grami bo ja okolice :)
Premium jest tak samo awaryjny jak każdy inny model . Wszystko zależy od płyty głównej . Jeśli jak pisałeś kupujesz tylko nowego to nie ma problemu bo od daty na paragonie masz pełną gwarancję . Więc pytanie bez sensu tym bardziej , że nawet najbardziej niezawodny model może się popsuć .
 

akslow

Użytkownik
Użytkownik
Ja zakupilem wlasnie premiuma z empiku za 799zl. Sprzedalem dolaczona gre za 50zl. Wiec defakto za konsole zaplacilem 750zl. Wedlug mnie w tej kwocie warto.
 

Adi3Runner

Świeżak
Świeżak
Jesli ktos ma informacje czy w szczecinie w empiku jest jszcze xbox360 premium za 800 zl to pisac !!! :yeye:
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kup tego najnowszego elite
 

bomax2

Użytkownik
Użytkownik
marek2fgc nie wprowadzaj innych w błąd Arcade/Premium/Elite mają te same bebechy tyle ze inne zestawy np arcade nie ma dysku i mogą się różnic płytami głównymi ze względu na date produkcji ale teraz wszędzie sprzedawane są jaspery CPU 65nm GPU65nm . Na twoim miejscu dozbierałbym troche i kupił premium i a co do przerabiania to juz jak chesz ryzykowac to przerabiaj
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Na twoim miejscu kupiłbym Premium w twojej sytuacji wydaje się najlepszym wyborem. Co do HSta to podstawa w grze na sieci no chyba, że wolisz grać nie porozumiewając się z innymi, twoja wola. ;) Na twoim miejscu nie przerabiałbym i grał po sieci bez stresu o bana. :) Ale twój wybór a w Arcade się nie pchaj, kup Premium zobaczysz nie pożałujesz. :cool:
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom