1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matrix12320, Lipiec 10, 2010.

1. matrix12320

matrix12320 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to dzisiaj mój 3 post i mam nadzieję ostatni . Chcę sie dowiedzieć jak najwięcej aby kupić jak najlepszy sprzęt . Wiec tak czy bardziej opłaca sie kupic xboxa 360 arcade (jasper 2009 ) czy xbox 360 premium 20 gb . Na konsolę chcę wydac około 600 zł więc nie wiem czy kupowac nową konsolke czy przerobioną . Chcę grac w gry orginalne (chyba) . Czy ktoś może mi uzasadnić swoją wypowiedz , ewentualnie dać linki do allegro czy jakiegoś innego sklepu . Z góry dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Premium 20GB to jest stara wersja. Jest tak: Core > Premium 20GB > Elite > Premium 60GB > Arcade > Xbox 360 Slim > Xbox 360 Slim Arcade. Tak jest według wikipedii.

4. StiflerX

StiflerX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    Oczywiście że Jasper ! Tylko on jeżeli chcesz zakupić konsole, a co do tego że to twój trzeci i ostatni post to mnie rozczarowałeś, myślałem że jak nabędziesz Xbox'a to dołączysz do naszej wspólnoty ! :D :p Ale pytanie moje jest takie : będziesz grał online ?

5. Hakon

Hakon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    nie oplaca ci sie kupowac arcade i innych badziewi kup elite jasper 100 zlotych wiecej a ciszej chodzi mi sie tak zdaje

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    kto ma lepiej od ciebie widziec czy chcesz przerobiona czy nie? to w koncu ty bedziesz pozniej wydawal kase na oryginaly, badz bawil sie w wypalanie kopii.

7. matrix12320

matrix12320 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @hakon czytaj ze zrozumiem napisalem tam arcade jasper . @StiflerX chodzi mi oto ze ostatni post przed kupnem xboxa :D a jaki jest koszt grania online?

8. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Napisał, że będzie grał na oryginałach (chyba :D). Jeśli jednak nie to na przerobionej konsoli nie możesz grać online. Pdobno ixtreme LT jest niewykrywalne, ale myśle, że za nie długo to się zmieni więc bym uważał. Ja nie przerabiam, nie kradnę. Koszty XBL sprawdź na www.xboxlivesklep.pl kiedyś tam patrzyłem z nadzieją, że wejdzie do Polski, ale nareszcie już jest.

9. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Ja na twoim miejscu bym przerobił. Nawet jeśli byś chciał grać na live, jest to bardziej opłacalne (ja tak robię). Gry masz po 4-7zł, trochę prądu, można grać na live. Oczywiście bierz tego jaspera, bo ma on lepsze chłodzenie. Ten premium 20GB to Zephyr lub Falcon (jeżeli Falcon to i tak dobrze).

10. StiflerX

StiflerX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    @matrix - aha no to rozumiem ! :D :p
    Najlepiej weź Jasper Elite z przeróbką lt 1.1 i to wystarczy ^^
    Ale mi się wydaje że na allegro najlepiej kupować zdrapki , które wcale nie są takie drogi , chcesz ryzykować to weź lt 1.1 i masz szanse nie dostać bana , masz kasę na orginały i chciałbyś sobie pograć z kumplami na live bez ryzyka to weź nie przerobioną bo i tak w każdej chwili możesz sobie ją przerobić :D

11. Hakon

Hakon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    zadna jest za darmo przez 1 miesiac masz konto gold a potem silver

12. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli kupujesz Jaspera to najlepiej z produkcji 2010, bo 2009 to już miałem dwie które padły. Co do falconów padają z powodu zimnych lutów głównie pod GPU jak każde urządzenie lutowane bezołowiowo. Po wymianie kulek na ołowiowe śmiga bezproblemowo.
    Co do przeróbek to szykuje się update DASHa który wchodzi 16 lipca na razie w stanach i nie wiadomo co nowego wymyślił MS. Moim zdaniem najlepiej mieć dwie konsole jedną z XBR do grania offline i drugą nieprzerobioną do online.

Wczytywanie...

Poleć forum