1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemat ;>

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez robson4141, Lipiec 18, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dylemat, według mnie grafika na xboxie i ps3 jest taka sama, no gdzie niegdzie w niektórych grach sie rozni minimalnie. I chce od was drodzy forumowicze ;> dowiedziec sie czy dobrze myśle. Wiem ze to komputer miażdży konsole grafiką(grafika na komputerze jest taka ostra i żywa, poprostu jak byś tam był a grafika na konsolach jest taka no nie wiem rysunkowa? ale mi niechodzi o grafike a grywalnośc. Tylko ciekawi mnie czy ps3 wygrywa z xboxem czy nie.(chodzi o grafike).

2. Lotnik421 Xbox One

3. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Różnica w grafice opiera się jedynie na kontraście.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To zależy od gry. Xbox 360 ma lepszą kartę graficzną a Ps3 mocniejszy procesor :) Jeśli chodzi o gry multiplatformowe to większość lepiej wygląda na Xboxie 360 np. Red Dead Redemption, Mafia 2 itp.

5. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zauwazylem ze w niektorych graf roznica ps3 a xbox jest taka ze jest ciemniej w pomieszczeniach a cos jeszcze? moze porownanie pc? powiem tak gdyby te gry takie jak fight night champion, mortal combat itp to bym niekupowal xboxa. niestety tego niema na kompa ;/

6. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Tematów o różnicach i wyższości jednej konsoli nad drugą było sporo...
    Każdy ma swoje upodobania...
    Po prostu graj a nie zastanawiaj się... :) o pierdoły

7. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W sumie racja, no ale ps3 jest nowsze i powinno być lepsze a może będzie? z czasem

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakbyś uważnie czytał tematy, których było milionpiencsetstodziewienset to byś wiedział, że jedyną główną różnicą (jak już wspomniałem) jest kontrast. Gry na X360 są jaśniejsze.

9. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    idz dziecko z tego forum...

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie nawidzę ogólnikowego myślenia. "komputer miażdży konsole" . Rany... to w pewnym sensie prawda ale tylko wtedy jeżeli to jest BARDZO dobra maszynka <sciana>

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    DO INNYCH:
    Czytać do diabła napisał, że nie chodzi o grafikę, a o grywalność :p (cokolwiek to znaczy ] = ) )

Kocham takie tematy jak ktoś na forum o xboxie 360 pyta się, co jest lepsze Xbox czy PS3. To tak jakby zapytać się na forum BMW, co lepsze BMW czy Mercedes :D

Żeby nie było OT:
    To dla mnie Xbox jest lepszy XBL lepiej chodzi niż darmowe *to coś* w PS3. Pad leży lepiej w ręce niż pad od PS3.

12. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Obiektywnie posiadajac x360, ps3 i mocnego (bardzo) pc'ta...

grafika na konsolach ogolnie taka sama nie wnikajac ze w jednej grze dymek jest mniej kwadratowy niz w innej za to kolory mdle

ps3 stoi nie uzywane bo nie ma w co grac pare exclusive'ów do przejscia jak killzone, infamous czy uncharted i ogolnie dobry z niego bo uniwersalny odtwarzacz blueray, x360 miazdzy ps3 iloscia tytulow i ich ceną

co do pc jest ok do mmo i rts'ow ale np. jedynie dla ostrej grafiki nie chcialo by mi sie przechodzic przez caly proces instalacji gry jak moge kupic gre wsadzic plytke a grajac na 46'calowym tv i tak nie zobacze roznicy bo to nie monitor

13. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    poczytaj o dx i opengl

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)

Wczytywanie...

Poleć forum