1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dym z xboxa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Szpadyzor, Wrzesień 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam , dzisiaj przy instalacji gry na dysku zauważyłem ze z konsoli wydobywa się dym , nie było jego dużo , śladowe ilości , ale jednak , to dlatego ze konsola jest nowa czy coś już pada ?:|

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cos musialo sie zgrzac ze soba heh, ale jak jest nowa to moze np plastik od tunelu dotykal radiatora od CPU (procesora), on sie grzeje wiec to bardzo mozliwe tymbardziej przy duzych obliczeniach wlasnie np zgrywaniu gry na dysk.
    Nie masz co sie denerwowac.

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    eee...ze co?nie ma sie czym denerwowac?gdybym byl modem to bys dostal odemnie bana za takie podejscie do sprawy

dym oznacza ze cos sie topi/pali/przegrzewa i moze dojsc do ZAPALENIA konsoli.radzilbym oddac na gwarke/jak nie masz juz to samemu rozebrana uruchomic i sprawdzic co dymi

PS.tez mi duze obliczenie zgranie gry na dysk,procesor naprawde jest wtedy przeciazony-.-

5. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    konsola kupiona w piątek , i już pada coś? nie przesadzaj , jak się zapali,zepsuje czy coś to wtedy oddam ...

ale tego dymu było tyle co kot napłakał no nie wiem do czego to porównać , szczerze mówiąc to matka to zauważyła ...

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Może kurz? A jak się obawiasz, że padnie to otwieraj lub daj komuś niech sprawdzi co jest nie tak.

7. x-press

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hahah nacisk idzie tylko na procesor grafika nie jest obciążona.
    dokladnie

Moze to kurz, odkurzaczem przejedz po bokach (zdejmij dysk tylko :p).

8. tomx

tomx Guest

Ja na Twoim miejscu kupiłbym jakąś najtańszą gierkę (sega - tenis używana np.) i instalował ją i odinstalowywał kilkanaście razy. Jak coś ma się popsuć to najlepiej jak najprędzej. Jest ryzyko, że po takim zabiegu płyta dvd z grą może być trochę przeorana. Jak coś ma się popsuć to niech się popsuje jak najprędzej. Wtedy -> gwarancja.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ale mnie rozbawiłeś tym postem :D
    Jak masz konsole na gwarancji to się nie martw tylko graj, jak się popsuje to na gware :)

10. x-press

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokladnie

http://i65.photobucket.com/albums/h240/Moddage/8acf384d.jpg

Zobacz na obrazku, po prawej stronie jest radiator od CPU i on sie praktycznie styka z tunelem, moze sie zgrzal lekko i dlatego ten dym, plastik dymi sie bardzo dobrze ;).

11. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    czy wraz z dymem był zapach spalenizny ???
    i czy ponownym włączeniu nadal "dymi" ? jak tak to oddaj do sklepu skoro nowa i niech ci wymienią idź z mamą !

12. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Qazimodo po co dziecko te teksty "idź z mamą !" ? jakiś problem masz ? zazdrościsz mi matki czy normalnych rodziców co ?

13. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Hehehe... pewnie chodziło o to, że jeśli jesteś niepełnoletni to mogą się doczepiać, albo nie potraktować poważnie.

14. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    jestem pełnoletni od dawna ...

15. x-press

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    On wnioskuje ze jestes mlodszy, a jakbys sam poszedl to by cie zrobili w jajko.
    I najechales dosyc ostro bo on tego raczej nie napisal zeby ci dogryżć.

16. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Widziałem juz setki konsol i niektóre sie bardzo grzały ale takiej żeby topiła plastik od tunelu to jeszcze nie spotkałem.

17. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    dlatego powiedzialem ze to nie normalne.nawet jesli okaze sie ze to tylko kurz to bym tego nie lekcewazyl-bo moze ci sie zjarac chata/x360,a to juz pod gwarancje nie podchodzi...

18. x-press

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh ja mam lekka blizne od zagrzanego radiatora cpu na palcu od gory, a ten plastik od tunelu nie jest zbyt twardy.

Szpadyzor by mogl sie wypowiedziec czy ponownie mial taki problem, wtedy by mozna bylo stwierdzic cos wiecej i zapewne wyslac na gwarancje//ale moglby byc problem.

19. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    stary napisałem tak bo po twoim texcie o tym dymie myślałem że nie masz za wiele wiosenek :D
    poza tym idąc do sklepu w sprawie reklamacji z kimś starszym uzyskujesz przewagę psychiczną i dobre pozycje wyjściowe do ataku i argumentów ,no bo co 2 głowy to nie jedna :D
    musisz pograc w strategie ! żeby mieć generalskie poczucie wyższości :yeye:
    i do ataku :rolleyes:
    a ty zareagowałeś jak byk (taki z corridy) na czerwoną płachtę :p
    no bo jak już jestes pełnoletni to powinieneś wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić :cool: bez obrazy :) i napisz jakie jest zakończenie dymiącego X360 ?

20. Trigun

Trigun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pyskowice
    Moze mama z papierosem była :D? a tak na poważnie jeśli faktycznie był to dym to niedobrze :), kurz raczej odpada jesli to nowa konsola biorąc pod uwagę fakt ze była w kartonie zamknięta :D to skąd kurz, chyba ze w domu masz brudno ale to pewnie tez odpada nie :) Może żle miales dociśnięta wtyczkę zasilacza która spowodowała iskrę i stad dym. Tak czy inaczej konsola nie powinna wydawać dymu :) Może być jakieś zwarcie lekkie ktore powoduje takie anomalie w działaniu xklocka :)

21. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    dlatego napisalem ze nie mozna tego olac i trzeba sprawdzic.ale ktos powiedzial ze glupoty gadam;]

lepiej dmuchac na zimne niz potem plakac ze sie xbox spalil albo niedaj boze chata

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum