1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dynasty Warriors: Strikeforce Multiplayer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Venirto, Lipiec 16, 2010.

1. Venirto

Venirto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Peterborough (UK)
    Siema. Przedwczoraj zakupiłem tę grę i jestem zadowolony z zakupu. Problem mam jedynie w tym iż gra nie może mnie momentami połączyć do żadnych graczy na multiplayer. A jak już coś się znajdzie to zazwyczaj taki skład gdzie ludzie nie mają pojęcia co to znaczy teamwork. Dlatego też chciałbym aby ktoś kto posiada tę grę napisał do mnie, pogralibyśmy razem w celu szybkiego nabicia kilku achivementów no i porobili kilka questów/legend ;P

Wczytywanie...

Poleć forum