1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyrektor kreatywny z Remedy Entertainment był zdezorientowany po krytyce zapowiedzi QB na PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Quantum Break w przyszłym miesiącu zadebiutuje na dwóch platformach, ale nie wszystkim graczom spodobała się wiadomość o pojawieniu się gry na komputerach osobistych. Twórca z Remedy Entertainment nie ukrywa, że z jego punktu widzenia zaoferowanie produkcji szerszemu grono odbiorców jest pozytywną sytuacją.

Quantum Break było zapowiedziane jako tytuł przeznaczony wyłącznie na Xboksa One. Twórcy jednak od początku rozważali przygotowanie wersji na komputery osobiste, ponieważ „PC-ty od zawsze były częścią Remedy”. Te słowa powiedział dyrektor kreatywny studia – Same Lake – który nie ukrywa swojego zaskoczenia reakcją graczy dotyczącą jednoczesnej premiery pozycji na dwóch platformach:

Twórca zaznaczył, że jego zespół ze względów biznesowych nie mógł wcześniej mówić o wersji na komputery osobiste, ale dla studia zaoferowanie gry szerszej publiczności to bardzo dobra wiadomość:

Te słowa nie powinny nas specjalnie dziwić, ponieważ w dzisiejszych czasach tworzenie dużych gier AAA to trudna sztuka i studia często muszą pójść na pewne kompromisy, by sprzedać produkt kolejnym graczom. W tej sytuacji Quantum Break trafi na kolejną platformę i możemy mieć jednocześnie pewność, że Remedy Entertainment będzie mogło dysponować większym budżetem na produkcję kolejnych gier. To po prostu biznes.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Sranie w banie duża sztuka. Żadna to duża sztuka. Robisz coś na jedną platformę osiągasz szczyty możliwości i wtedy chcąc nie chcąc dana gra staje się hitem. Obojętnie czy jest na jedną platformę czy na wiele..

Ale jak obiecujesz graczom na wstępie złotą kurę i nie wiadomo co jeszcze.. do tego łatki od razu na dzień dobry to nie ma, co się dziwić.. że gracze są po prostu zniechęceni do gry/grania.

Jak coś jest b. dobre to nie ma opcji by nie osiągnęło to chwały np. Uncharted, God Of War itp. inne tytuły które były tylko na 1 platformę, a osiągnęły dosłownie FAME.

4. Piotr Kołakowski

Piotr Kołakowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dla mnie mogą wydawać wszystkie gry jednoczesnie i na PC i na Xbox One. Nie obchodzi mnie granie na PC i ciagle wkladanie kasy w modernizacje sprzetu. Jesli to faktycznie zwiekszy budzet firm produkujacych gry i zapewni graczom lepsze gry to jestem na tak.

warone lubi to.
  5. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Za niedługo to i konsole będziesz modernizowal

G2

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Więc wychodzi na to że ten Pan jest idiotą. Skoro
    "Twórca zaznaczył, że jego zespół ze względów biznesowych nie mógł wcześniej mówić o wersji na komputery osobiste, ale dla studia zaoferowanie gry szerszej publiczności to bardzo dobra wiadomość:".
    Co mnie obchodzą ich umowy z MS? Mnie obchodzi gra i jeżeli ktoś mnie robi w jajo do ostatniej chwili to mam prawo być niezadowolony.

7. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    gdzie jesteś zrobiony w jajo? nie dostaniesz gry na one?

8. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jakbym wiedział pół roku temu że xbox nie będzie miał więcej exów to bym nie kupił konsoli. Może nie zauważyłeś ale Qb od ponad 2 lat był reklamowany jako ex by na miesiąc przed premierą okazało się że to nie prawda. Jeśli dla ciebie to normalne to współczuję. Jak widać korpo niektórym ładnie mózgi wyprały.

Onicniepytaj lubi to.
  9. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja dopiero teraz się dowiedziałem o tej grze. Świat gier porzuciłem dawno temu, teraz tylko się bawię, bardzo lajtowo :) czasu w życiu coraz mniej :/

tapnięte z Note 4

10. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Ktoś kupił x1 dla exow a tu bach wszystko ląduje na pc ☺

G2

galaretka007 lubi to.
  11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Eh... jak czytam Wasze posty (nie tylko w tym temacie) to wydaje mi się że co po niektórzy zachowują się jak "chorągiewka na wietrze".
    Jeszcze jakiś czas temu podczas przekomarzania się i wielkich "wojen konsolowych" na forum która konsola jest lepsza, PS4 czy ONE wszyscy jak jeden brat twierdziliście że ONE ma najlepsze pod słońcem EXy w które nie zagra się na żadnym innym sprzęcie jak na Xbox'ie i wydrapali byście za to oczy każdemu co miał inne zdanie na temat ów Ex'ów.
    Teraz jak MS wypuszcza Ex'y z ONE które notabene miały doklejony ciekawy slogan "GRA DOSTĘPNA TYLKO NA ONE" na PC, to mówicie jednoznacznie "nic się nie stało", a czy to nie był Wasz jak to żeście powiedzieli jeden z argumentów do zakupu X1 :)

I by było jasność mi zupełnie nie przeszkadza to że gry są dostępne na różnych platformach i nawet jestem za tym by było tak zawsze (bo gry są do grania, a nie do dzielenia graczy na rożne obozy), jednak jeśli MS cały czas obiecywał dostępność pewnych tytułów jedynie na ONE, a po jakimś czasie zmienia radykalnie zdanie to taka zagrywka jest grubo nie na miejscu.... ot tyle co miałem do powiedzenia w temacie.

12. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak BTW to czy poza seria halo xbox ma jeszcze jakieś exy ? Bo ani Tomb Raider, ani Quantum Break. Dawne exy jak Dead Rising 3 czy Ryse też exami już nie są. Jeszcze chwila i forza też już nie będzie.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Killer Instinct - który pod koniec marca i tak ląduje na blaszaku..
    Gearsy Ultimate - już wylądowały na PC..
    Crackdown 3 - który pewnie też wyląduje na PC?
    Sunset Overdrive - tego chyba nie będzie na PC.
    I jeszcze wszelkiego rodzaju gry na Kinecta (sport, dance central itd) :p

Wczytywanie...

Poleć forum