1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dys od xbox slim jako dysk przenośny do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dadas123456789, Wrzesień 4, 2013.

1. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dysk od xbox jako dysk przenośny do PC

witam serdecznie mam niepotrzebny dysk od slima i chiałem go użytkować przy kompie jako dysk przenośny. Podłączyłem go takim kablem
    , gdyż posiadam go od innego dysku zewnętrznego. Efekt jest taki że dysk się kręci, instaluje się na kompie ale nigdzie go nie ma. Wiem że xbox ma inny system plików ale jak go sformatować do NTFS lub FAT32?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mój komputer / zarządzaj / magazyn / zarządzanie dyskami

Tutaj sformatuj, później ewentualnie sprawdź czy dysk ma nadaną literę - jeśli nie to nadaj (taką jakiej nie masz jeszcze)

powinno zadziałać.

1 osoba to lubi.
  4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jabar jesteś wielki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum