1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 1,5 TB 3,5" do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 50patroll, Grudzień 5, 2010.

1. 50patroll

50patroll Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    z racji tego, że kończy mi się miejce na kompie mam zamiar kupić sobie zewnętrzy dysk USB i tu właśnie tkwi problem, bo chciałbym aby wpsółpracował również z xbox 360 ( Arcade z 2006 r. przerobione ).
    Powiedzcie, czy ten dysk WESTERN DIGITAL ELEMENTS DESKTOP 1,5 TB 3,5" będzie działał na konsoli ?
    Jeżeli nie to podajcie swoje propozycje min. 500Gb.
    Dzięki i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mam do sprzedania Toshiba 1Tb lub Samsung 1.5 Tb.Idealne.Nie wiem czy beda dzialac pod konsole.

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na zdjęcia i filmy do 4gb (ograniczenie fat32) będzie działać.
    Na gry xboxowej, save'y profile - max 16gb z tego 1,5tb.

Przeróbka jtag i rebooter freeboot/xbr - będzie działać jako dysk wewnętrzny czyli na gry, save'y itd. bez ograniczeń pojemności.

Wczytywanie...

Poleć forum