1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk 120 gb problem z brakiem partycji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lynch, Styczeń 8, 2010.

1. lynch

lynch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio usuwałem bad sektory na kompie z xboxowego dysku kiedy podłączyłem dysk pod konsole okazało się że usuneły się wszystkie partycje i reszta rzeczy potrzebna do rozruchu czy poradzi mi ktoś jak można utworzyć nowe tak aby xbox znów czytał mi dysk

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Prawdopodobnie to nie były bad sectory jak to pokazało na PC po podłączeniu dysku z X360 . Spróbuj sformatować dysk na xboxie , jeśli to nie pomoże to poszukaj na forum w jaki sposób "zrobić" HDD aby widział go X360 . Jest parę tutoriali na ten temat .

4. lynch

lynch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety próbowałem formatować na konsli ale sęk jest w tym że konsola go nawet nie czyta

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    No to pewnie trzeba będzie od nowa przystosować HDD do współpracy z X360 . Tutoriale wraz z potrzebnymi programami znajdziesz tu na forum . Ale poczekaj jeszcze może ktoś ma inny pomysł jak rozwiązać ten problem i się wypowie .

Wczytywanie...

Poleć forum