dysk 120gb

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Meridius7

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż posiadam xboxa slim i chciałbym kupić dysk. Znalazłem na allegro pewien ale niewiem czy będzie on pasował do mojego slimka 120GB Dysk 120 GB XBOX 360 SLIM + możliwa obudowa (1670974823) - Aukcje internetowe Allegro niby piszę że będzie pasował ale wydaje mi się że ta aikcja taka trochę podejrzana. I mam jeszcze jedno pytanie co to oznacza 3 partycje i emulator xbox1.Dziękuję
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż posiadam xboxa slim i chciałbym kupić dysk. Znalazłem na allegro pewien ale niewiem czy będzie on pasował do mojego slimka 120GB Dysk 120 GB XBOX 360 SLIM + możliwa obudowa (1670974823) - Aukcje internetowe Allegro niby piszę że będzie pasował ale wydaje mi się że ta aikcja taka trochę podejrzana. I mam jeszcze jedno pytanie co to oznacza 3 partycje i emulator xbox1.Dziękuję
Cytat z aukcji: "Dysk pasuje do każdej konsoli Xbox 360 Slim, oraz z obudową do każdego starszego xboxa 360" - tak, będzie pasować.
 

Meridius7

Użytkownik
Użytkownik
dzięki.
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
Dysk bedzie pasował, wpinasz go złączem sata w miejscu konsoli do tego przeznaczonym. Emu.lator xbox1 słuzy do odplania gier z xboxa pierwszej generacji na 360-tce
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom