1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk 120gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Meridius7, Czerwiec 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam otóż posiadam xboxa slim i chciałbym kupić dysk. Znalazłem na allegro pewien ale niewiem czy będzie on pasował do mojego slimka 120GB Dysk 120 GB XBOX 360 SLIM + możliwa obudowa (1670974823) - Aukcje internetowe Allegro niby piszę że będzie pasował ale wydaje mi się że ta aikcja taka trochę podejrzana. I mam jeszcze jedno pytanie co to oznacza 3 partycje i emulator xbox1.Dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cytat z aukcji: "Dysk pasuje do każdej konsoli Xbox 360 Slim, oraz z obudową do każdego starszego xboxa 360" - tak, będzie pasować.

4. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Dysk bedzie pasował, wpinasz go złączem sata w miejscu konsoli do tego przeznaczonym. Emu.lator xbox1 słuzy do odplania gier z xboxa pierwszej generacji na 360-tce

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum