1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 20 Gb parę pytań...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez rtv2500, Wrzesień 29, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Za parę dni przyjdzie oryginalny dysk twardy 20 GB do xbox. Mam parę pytań:

1) W jaki sposób go sformatować i czy warto, czy po sformatowaniu będzie działać emulacja z xbox (oczywiście po wgraniu emulatora)

2) ile zajmuje emulacja na dysku

3) czy bez problemu będę mógł przenieś swoje save i profil na dysk z karty pamięci

4) jaką ma dysk w rzeczywistości pojemność

5) ile średnio zajmują gierki arcade np. Trials HD czy Braid

Z góry dzięki za pomoc, pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    1. Wchodzisz w pamięć, i naciskasz Y i na Formatuj. Tak będzie działać.
    2. Z 15MB.
    3. Tak. Wystarczy wejść w Ustawienia >> Pamięć >> MU (Karta pamięci) >> Gra, której save chcesz skopiować >> klikasz na save >> Kopiuj >> HDD (Dysk Twardy)
    4. Kilkanaście GB będziesz miał wolnego miejsca po sformatowaniu (coś około 15GB).
    5. Tyle co pokazuje na Marketplace.
    Pozdro :p

4. kamil2401

kamil2401 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Gry z xbox 1 będą ci działać. W rzeczywistości dysk ma coś ponad 13gb, resztę zajmuje emulator i pliki systemowe. Gry arcade zajmują różnie od kilkudziesięciu MB do kilkuset MB.

5. mureek

mureek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    yyyyy
    a ja mam takie pytanie: jak zgrywane se kopie gier na dysk? 1:1? mozna smialo zgrywac i grac po live?

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ile w rzeczywistości zajmuje emulator xbox 1 na dysku? Gdzieś czytałem, że jak się gra w grę z pierwszego xbox`a to potrzebujemy aż 6 Gb wolnego miejsca na dysku... Trochę mnie to przeraża, bo jak dobrze wiemy dysk 20 GB ma w rzeczywistości tylko ~14.

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Emulator Xboxa 1 znajduje się na partycji nr 2 i zajmuje tam ok 180MB. Jeśli ktoś kiedyś miał pierwszego Xboxa to wie, że podczas pierwszego ładowania gry, niektóre pliki są kopiowane na 3 partycje. Każda z nich (jeśli się nie mylę) miała 1GB (chyba nawet niecały). Tak samo jest jak odpalasz grę z X1 na X360 z tą różnicą, że pliki kopiują się na partycje nr 2. Cache, temp - nazwij sobie to jak chcesz. Więc będzie to ok 3GB. Mimo to ten obszar nie jest dostępny dla użytkownika. :p Jest jeszcze partycja 0, jednak nie pamiętam co tam się znajduje (może jak powyżej tylko dla gier z 360? Kiedyś się nie dało instalować gier przecież).

8. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Być może moje pytanie jest banalne, ale X-a mam od niedawna, nie bardzo jeszcze orientuję się w forum, ale osobnego termatu nie znalazłem. Oto pytanie:

Czy zwykły paluch może zadziałać na X360 jako dodatkowa pamięć na np save'y?

9. kamil2401

kamil2401 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    nie, na pendrive możesz trzymać jedynie muzykę i filmy.

Wczytywanie...

Poleć forum