1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk 20 giga

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez skobel27, Listopad 6, 2008.

1. skobel27

skobel27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam taki problem ma dysk 20 giga wszystko z niego usunolem i mam 8 giga wolnego miejsca czy mozna jakos oczyscic dysk by bylo wiecej miejsca

2. Lotnik421 Xbox One

3. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: dysk 20 giga

Hmmm dziwne - napewno wszystko usunąłes ? Zainstalowane gierki Arcade demka itp ? Bo przy dysku 20 GB po usunięciu totalnie wszystkiego powinieneś mieć ok 14 GB wolnego (więcej się nie da bo są jakieś rzeczy systemowe powgrywane więc 20 GB nigdy miał nie będziesz)

4. skobel27

skobel27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

tak wszystko usunolem dema gierki arcade nawet save z gier.A moze przy scisganiu demek zapisuja sie jakies pliki typu cookies

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

A czyściłeś cache ??

6. skobel27

skobel27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0