1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 20GB z xboxa 360 jako dysk przenośny do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pepe8.8, Sierpień 30, 2010.

1. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam wszystkich

Mam takie pytanie. mam zbędną 20stke od xboxa i chciał bym ją wykorzystać do kompa.
    czy wystarczy ze wyciągnę ten dysk z obudowy i wsadzę go do jakiejś obudowy usb i sformatuje go np. w NTFS i będzie działał normalnie w kompie?
    czy jak sformatuje go w kompie na FAT32 to czy mogę go podłączyć do konsoli pod usb i skorzystać z dodatkowych 16GB?
    czy zamiast obudowy pod usb mogę wykorzystać tą oryginalną z podpiętym adapterem transfer kit ( mam taki adapter )?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Tak można bez problemu wsadzić go do obudowy usb, sformatować do fat32 i używać go pod PC i Xboxem :)(Xbox nie czyta NTFS) Tylko pamiętaj gdy będziesz chciał używać część pamięci na dysku dla xboxa, żeby dać skonfiguruj i sam zaznacz wielkość partycji dla xboxa. Inaczej xbox sformatuje cały dysk do fatx i nie będzie widoczny pod PC. Prawdę mówiąc nie wiem dokładnie jak ten transfer kit działa, ale podejrzewam że jak sformatujesz dysk do fat32 to dzięki kitowi będzie on widoczny bez problemu na PC i nie będzie potrzebna obudowa usb. Najlepiej sam sprawdź :D

P.S Możesz też wyjąć go z obudowy i podłączyć pod PC kablem Sata. Dzięki temu dysk będzie około 2x szybszy niż przez Usb.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odp. na wszystkie pytania brzmi - TAK

Wczytywanie...

Poleć forum