1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 20GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rafi2468, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Na razie stać mnie tylko na taki dysk. Czy opłaca się go kupować?? Z tego co wyczytałem to 7GB idzie na jakieś ustawienia i zostaje 13GB. To trochę mało. Czy lepiej poczekać i kupić 60/120??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Jeżeli lubisz grac w kilka gier jednocześnie poczekaj.Jeżeli lubisz jednak zagrać w 1 i przejsc odinstalowac i zainstalować kolejną to kup 20gb

4. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem jest to totalne pomylenie no ale jezeli potrzebujesz go teraz no to kupuj... :p

5. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Moim zdaniem oplaca sie ale do 100zł oczywiście w obudowie.. Mozesz narazie go mieć, a pozniej wymienisz sam dysk.. sprzedasz i kupisz większy. Sam tak robie, ponieważ nie mam karty pamięci ani nic. A u mnie w sklepie karta pam 256 mb kosztuje 50zł, a 512 mb 80zł, wiec doloze do dysku ^^.. narazie musi styknąc chociaż popykam w gta na livie

6. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Ja mam 20gb i jak w cos gram to mi styka. Wrzucam jedna gre czaasem sie zmieszcza dwie t jak przejde to instaluje cos nowego, no ale zasze prawie siedzi COD na dysku - klasyk musi byc.

7. Maly1920

Maly1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzow
    Jak dla mnie kupno takiego dysku to zły pomysł no ale jeżeli potrzebujesz go na już to kupuj :shisha

8. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    ja mam też 20gb i zawsze mi 2 gry wchodzą ZAWSZE ale nie mam żadnych dem na nim i jestem zadowolony w co gram to nagrywam na niego i przechodzą od początku do końca (ponad 35 gier zaliczonych) i potem kasuję i następną instaluję no chyba że grasz co 15minut w co innego to lepiej większy dysk

9. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup sobie lepiej 60 lub 120 , 20 to za mały

10. Kura

Kura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Ja zdecydowanie polecam poczekać chociaż na te 50zł i za 150 szukać 60gb. To zdecydowanie lepszy wybór szczególnie jeśli grasz w gry które się nie nudzą w moim przypadku (gta iv).

W ogóle najlepiej zrób tak jak ja dozbieraj 200zł i kup dysk 120gb wtedy całkiem nie musisz się o nic martwić. Chyba że jesteś jakimś maniakiem który potrafi grać w 10 gier na raz ale to nie zabawa. ;)

11. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Będę kupował 120GB. Temat można zamknąć.

12. Maly1920

Maly1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzow
    Bardzo dobry wybór. Pozdrawiam. :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.