Dysk 20GB

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafi2468

Banned
Na razie stać mnie tylko na taki dysk. Czy opłaca się go kupować?? Z tego co wyczytałem to 7GB idzie na jakieś ustawienia i zostaje 13GB. To trochę mało. Czy lepiej poczekać i kupić 60/120??
 

ewernewest

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli lubisz grac w kilka gier jednocześnie poczekaj.Jeżeli lubisz jednak zagrać w 1 i przejsc odinstalowac i zainstalować kolejną to kup 20gb
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem jest to totalne pomylenie no ale jezeli potrzebujesz go teraz no to kupuj... :p
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem oplaca sie ale do 100zł oczywiście w obudowie.. Mozesz narazie go mieć, a pozniej wymienisz sam dysk.. sprzedasz i kupisz większy. Sam tak robie, ponieważ nie mam karty pamięci ani nic. A u mnie w sklepie karta pam 256 mb kosztuje 50zł, a 512 mb 80zł, wiec doloze do dysku ^^.. narazie musi styknąc chociaż popykam w gta na livie
 

MadMax2000

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 20gb i jak w cos gram to mi styka. Wrzucam jedna gre czaasem sie zmieszcza dwie t jak przejde to instaluje cos nowego, no ale zasze prawie siedzi COD na dysku - klasyk musi byc.
 

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie kupno takiego dysku to zły pomysł no ale jeżeli potrzebujesz go na już to kupuj :shisha
 

lisek1983

Użytkownik
Użytkownik
ja mam też 20gb i zawsze mi 2 gry wchodzą ZAWSZE ale nie mam żadnych dem na nim i jestem zadowolony w co gram to nagrywam na niego i przechodzą od początku do końca (ponad 35 gier zaliczonych) i potem kasuję i następną instaluję no chyba że grasz co 15minut w co innego to lepiej większy dysk
 

euro

Banned
kup sobie lepiej 60 lub 120 , 20 to za mały
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Ja zdecydowanie polecam poczekać chociaż na te 50zł i za 150 szukać 60gb. To zdecydowanie lepszy wybór szczególnie jeśli grasz w gry które się nie nudzą w moim przypadku (gta iv).

W ogóle najlepiej zrób tak jak ja dozbieraj 200zł i kup dysk 120gb wtedy całkiem nie musisz się o nic martwić. Chyba że jesteś jakimś maniakiem który potrafi grać w 10 gier na raz ale to nie zabawa. ;)
 

Rafi2468

Banned
Będę kupował 120GB. Temat można zamknąć.
 

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Będę kupował 120GB. Temat można zamknąć.
Bardzo dobry wybór. Pozdrawiam. :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom