1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk 20gb

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dziend0bry, Kwiecień 5, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    ORYGINALNY DYSK 20GB XBOX 360 + OBUDOWA (987240723) - Aukcje internetowe Allegro

opłaca się go brać? na razie nie stać mnie na większego. to granie w gta4 z teksturami mnie wkurza. ile gier mogłoby się zmiescic? ze dwie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadx

kadx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też gdy zobaczyłem że cena 20 spadła zastanawiałem się nad kupnem. Jednym z powodów może być to, że jutro wychodzi aktualizacja która pozwoli podpiąć dwa nośniki pod usb do xboxa i mieć w sumie 32Gb. Dlatego właśnie wstrzymam się i obadam czy będzie w miarę dobrze to działać

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    to jest dobre! bo mam dysk przenosny i jak podłącze go to będe mial za darmo 16gb.. czyli razem będzie 36gb..

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    na dysk 20gb zmieszcza sie dwie gry (mi kiedyś weszły 3, Ninja blade, Fable 2 i chyba afro samurai) ale wiecej nie upchniesz. w zwiazku ze zblizajaca ie aktualizacja ludzie beda sprzedawali dyski 20gb bo nie bedzie oplacalo sie im tego trzymac w domu a poza tym wstrzymaj sie i podepnij sobie pendriva jutro i bedziesz mial dysk... a tak mi sie wydaje, ze bedzie mozna klopiowac na pena gry ale raczej tak. zreszta jak poczekasz jeden dzien nic ci nie zaszkodzi

6. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    Dokładnie bo kupisz ten dysk i będziesz mieć 13gb a to jest bez sensu

Wczytywanie...

Poleć forum