1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 228GB nie można wgrać gier powyżej 28GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mieszko1978, Luty 13, 2011.

1. mieszko1978

mieszko1978 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Przygotowałem dysk wg. przepisu:

[Xbox 360] How to hack a 250gb sata drive to work in the Xbox 360 and Xbox 360 Slim

konsola widzi go jako 228GB

Gry instalują się normalnie do chwili gdy na dysku zostaje 200-201GB.
    Gdy widze że dysk mam 200 - 201 GB to podczas następnej instalacji wywala mi błąd że płyta może być zabrudzona żeby ją przetrzeć i taki komunikat pojawia się przy kazdej kolejnej grze którą chce zainstalowac mało tego gry które były już zainstalowane znikają.
    Wyłączam konsole włączam zainstalowane gry pojawiają się ( można grać ) ale próba zainstalowania kolejnej kończy się znowu komunikatem przetrzyj płytke. Oczywiście instalowałem gry w różnej kolejności ( te które nie chciały się instalować instalowały sie normalnie )
    Formatuje dysk i zaczynam od nowa instalowac gry przy pojemności dysku 200 - 201 GB zaczyna się to samo.
    Dysk WD2500BEVS konsola przerobiona

Dziwne a może bardzo dziwne ?

mieszko1978

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Prosta sprawa - sa bad blocki pod koniec dysku.

I teraz tak - na wszelki wypadek.zgraj profil i save na pena, potem.podlacz dysk do pc i sprawdz jakim dosowym programem do hdd. Jak bedzie ok to bedziemy szukac gdzie indziej powodu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mozesz tez hd tune uzyc i sprawdzic bad sectory.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Dexter kurcze a ja sie nad tym tak glowilem, mam(mialem) identyczny problem jak kolega i sa ta na 99% bad sectory poniewaz dysk 2500BEVS pochodzi od 2 letniego laptopa i kiedys nie moglem nic z nim zrobic na PC , trzeba bylo usunac partycje i od nowa stworzyc.Oczywiscie przed przerobka go na xboxowy w windowsie pokazywalo 210gb, a gdy udalo mi sie go przerobic 228gb takze myslalem ze wszystko OK a tu guzik.Czy jest na to jakas rada ? Bo juz raz formatowalem 2 dni temu tak jak mi doradzili tutaj na forum i jestem w trakcie sciagania 80gb gier a wedlug tego co piszesz bede musial non stop formatowac dysk podczas instalacji nowej gry.Prosze o pomoc

Ps. Jestem pelen podziwu Twojej wiedzy

6. mieszko1978

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeskanowałem dysk HD Tune - wyszedł bad sektor - czy to oznacza koniec dysku w xboksie ? Do tej pory urzywany był jako USB do PCta nie było problemów.

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na allegro pełno dysków z badami przerabiają i sprzedają jako do xboxa
    a taki dysk do xboxa sie nie nadaje do niczego ... jedynie co mozna z nim zrobic
    to pod PC podłączyć i programem RepartitionBadDrive zaznaczyć obszar uszkodzony
    i go wyłączyć z obsługi tak żeby system go nie widział ,będzie działał pod PC
    ale dysk z badami pod xboxa się już nie nadaje...bo będą się jaja działy właśnie

8. cin_mar

cin_mar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pomyśl sprzedaż tego dysku i dołożenie kilku złotych do nowego, póki jeszcze ten jest w miarę sprawny. bo o ile komputer będzie chodzić na takim bez większych problemów bo potrafi ominąć bad sektory, to z xboxem możesz mieć problem, znajomemu nie odpaliła się gra na dysku z badami chociaż wcześniej działała a i z profilem miał problem ponieważ był komunikat że jest uszkodzony

9. mieszko1978

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupie nowy dysk a ten wróci jako przenośny do PCta

10. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    przeleć HDD Regenerator-em
    Osobiście udawało mi się przywracać w ten sposób dyski do poprawnego działania. Zwykle problem wracał ale np po 2 latach.

Wczytywanie...

Poleć forum