Dysk 250 GB do Xboksa w cenie napędu 1,5 TB!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mate08

Banned
Użytkownik
Xboksowcu, płać za dodatkowe gigabajty, płać!

Podstawowa wersja "nowego", odchudzonego Xboxa 360 wyposażona jest w dysk o pojemności 250 GB i kosztuje 299,99 dolarów. Jeśli to dla kogoś zbyt dużo jak na jednorazowy wydatek, może zdecydować się na o 100 dolarów tańszą wersję z dyskiem 4-gigabajtowym. Co jednak, jeśli ta pojemność okaże się jednak zbyt mała? (a prędzej czy później, stawiam, że prędzej, na pewno się okaże) Można będzie dokupić dysk, naturalnie, lecz za słoną cenę.

W amerykańskich sklepach pojawiły się już, mimo braku oficjalnej zapowiedzi ze strony Microsoftu, 250-gigabajtowe dyski dla tak zwanej wersji "Arcade" odświeżonego Xboxa 360. Ile przyjdzie zapłacić za trochę dodatkowego miejsca na dane? Jak na razie 129,99 dolarów.

Poza tym, że po prostej kalkulacji znika gdzieś 30 dolarów, zastanawiająca jest jeszcze inna rzecz. Jaka kosmiczna technologia napędza talerze dysku Xboxa 360, skoro 250 gigabajtów kosztuje 400 złotych?



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

źródło:Xboksowcu, płać za dodatkowe gigabajty, płać! :: PCLab.pl
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
I teraz ci, co kupili wersję 4GB zrobią facepalma.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Ten dysk napędza siła pieniądza :p. Bardzo mnie ciekawi jak wygląda złącze oryginalnego dysku bo pewno idzie to podrobić. Z niepewnych źródeł widziałem/słyszałem że dyski WD konsola Xbox 360 S odczytuje. Potrzebna tylko obudowa.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Żal dobrze że to napisali jak ktoś będzie brał X'a Slimke to weźmie ten 250gb
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam się cieszę moją Arcade (starszy brat) z 120GB. A CI co kupili nową Arcade, to mają niezły ból głowy. Fjuuuu.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
W zasadzie wychodzi taniej kupić slima z dyskiem (1090zł) niż Arcade plus dysk (850+400)
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Też mam szczęście że kupiłem slim z 250 GB koleś kupił z 4GB i się rozchorował :)
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Lekko z ceną przesadzili. Leciutko? Co ja mówie? Dużo przesadzili!
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
normalka u Microsoftu, ale predzej czy pozniej bedzie jak z dyskami do starszych xboxow, ja 120GB kupilem za 99 zl z kabelkiem :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
wcześniej oryginalne dyski 120GB na allegro też chodziły w okolicach 400PLN a w saturnie nawet 60GB kosztował 360PLN, paranoja
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No ładnie M$ zdziera...
Przykra sprawa że nie można wyszukać jakiegoś zamiennika, który by działał podobnie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom