1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk 250 gb po co??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GothicWord310, Maj 23, 2012.

1. GothicWord310

GothicWord310 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od jakiegos czasu jestep posiadaczem xbox 360 slim 250 gb. Wybrałem ten model z myślą o instalowaniu gir na twardym dysku. Ale ku mojemu zaskoczeniu np. wgrywając Battlefield 3 i próbując odpali tę grę konsola prosi o wrzucenie do napędu dysku CD... Czy cos zle robię czy może ten dysk to tylko i wyłacznie na muze którą sobię zrzucę, gry które sciągnę czy też same sejwy??
    Jeżeli tak to jestem głęboko zawiedziony sądziłem że zgrywając gry na dysk to odciążę napęd.
    z Góry dzięki za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaros1024

jaros1024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podkarpacie
    Bo rzeczywiście odciążasz. W czasie gry np. do załadowania mapy konsola wczytuje ją z dysku twardego. A płyta potrzebna jest tylko do uruchomienia, zabezpieczenie takie.

1 osoba to lubi.
  4. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Płyta jest potrzebna do weryfikacji. Raz ''zakręci'', a potem już z dysku leci...

1 osoba to lubi.
  5. GothicWord310

GothicWord310 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za szybką odp. :)
    Ja myslałem że ją ciągle ''mieli'' w napedzie
    Przyzwyczajenie pecetowca ;) zazwyczaj wgrasz i masz spokój

temat można zamknąc

Wczytywanie...