Dysk 250 GB. Podrobka?

koronzon

Świeżak
Świeżak
Witam. Orientuje sie ktos moze czy 170zl jest realna cena za ten dysk http://www.elecity.pl/microsoft-akcesorium-dysk-twardy-250-gb-xbox360-slim,id-127509?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-09&utm_content=127509 ? Bo z tego co widze to w wiekszosci sklepow online ceny sa znacznie wyzsze.
Pozdrawiam.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Pewnie to dysk wd, przeflashowany pod xboxa i wsadzony do obudowy.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

koronzon

Świeżak
Świeżak
Pewnie to dysk wd, przeflashowany pod xboxa i wsadzony do obudowy.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
Innymi slowy wart swojej ceny czy nie? Choc z drugiej strony widnieje logo Microsoftu na stronie tego dysku, wiec jesli nie jest oryginalny to ten sklepik sporo by ryzykowal sprzedajac podrobki.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ja kupiłem taki sam i działał normalnie jak oryginał - MS nie wykryje tego więc śmiało można kupować
tyle że ja płaciłem 200,- + wysyłka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Innymi slowy wart swojej ceny czy nie? Choc z drugiej strony widnieje logo Microsoftu na stronie tego dysku, wiec jesli nie jest oryginalny to ten sklepik sporo by ryzykowal sprzedajac podrobki.
Obudowa może być Microsoftu ;-) Microsoft i tak nie produkuje dysków tylko bierze je od samsunga, Fujitsu, segate itd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

koronzon

Świeżak
Świeżak
Obudowa może być Microsoftu ;-) Microsoft i tak nie produkuje dysków tylko bierze je od samsunga, Fujitsu, segate itd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Tak jak w znacznej wiekszosci laptopow matryca jest Samsunga ;)
 

Do góry Bottom