1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 250GB podłączony do PC przez SATA.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zenon Kowalewski, Styczeń 31, 2014.

1. Zenon Kowalewski

Zenon Kowalewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, poważny problem mam i już od dłuższego czasu nie jestem w stanie sobie z nim poradzić.

Od tak nagle dysk odmówił posłuszeństwa, po uruchomieniu konsoli dostałem informacje, że dysk jest nie sformatowany - używałem go od dawna i nic przy nim nie "grzebałem".
    Postanowiłem go podpiąć pod stary komputer z Windows XP. Bardzo mi zależy na plikach, głównie na sava'ch ale sporo gier na nim jest których nie mam już możliwości ściągnąć.

Głównie próbowałem używać Xplorer360 dla wersji 250GB, jednak prędzej czy później komputer po prostu się zawieszał, chociaż dioda pracy dysku ciągle energicznie migała.
    Przy uruchamianiu PC widać dysk na pierwszym ekranie.

Trzeba kombinować ze zworkami? Czy obojętnie jak są ustawione skoro system się uruchamia. Mam podpięte dwa dyski Xbox i Windows, drugi z PC musiałem odpiąć ponieważ nie mam tyle kabli SATA :p System jest postawiony na nowo przed podłączeniem dysku z Xboxa gdyż XP'ek był akurat na dysku który zajmował mi SATA.

Może dane są do odzyskania i to wina tylko jakiś sterowników, lub po prostu znajdę inny program do skopiowania plików. Xport360 w ogóle mi nie widzi dysku np. chyba, że on działa tylko z transfer kitem?

Kompletnie się na tym nie znam, od wielu lat mam konsole ale nigdy jej nie przerabiałem/modyfikowałem - po prostu kupowałem gry i grałem :)

Liczę na pomoc i pozdrawiam serdecznie.

Wczytywanie...

Poleć forum