1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 500 GB Xbox 360 Slim/Fat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mag_, Sierpień 20, 2014.

1. mag_

mag_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    Witam posiadam mało używany dysk, był on wymieniony 3 miesiące temu i nawet nie został zapełniony ani razu z 2-3 gry tylko zainstalowane.

Dysk jest w obudowie do wersji SLIM ale można go oczywiście wstawić do wersji FAT.

Dysk jak widać jest w obudowie od wersji 250 GB wcześniej miałem taki dysk wymieniłem go aby mieć więcej miejsca ale w wakacje i tak nie grałem więc w zasadzie dysk jest prawie jak nowy.

Sprzedaje ponieważ kupiłem PS4 (zdrada) :D i xbox pójdzie albo na sprzedaż albo do szafy tak czy inaczej dysku na pewno już nie będę potrzebował.
    Polecam bo warto oczywiście jest możliwość wystawienia na allegro albo odbiór osobisty w Kwidzynie.

Cena na razie 159zł z obudową.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miras3334

miras3334 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. mag_

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    obudowa jest warta z 10zł wiec powiedzmy 170

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    750 wd kosztuje jakieś 160zł :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. mag_

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    Dzięki za stanie na straży praw konsumenta jednak podawaj prawdziwe info daj mi link gdzie kupię taki dysk jak napisałeś za 160zł w tym wysyłka. Jak wrzucisz to od ręki zmieniam cenę więc pomożesz przyszłemu kupującemu.

No przesadziłeś trochę bo najtańszy za około 195zl z przesyłką można kupić ALE !!! nie jest on przystosowany do konsoli tylko do PC nie każdy potrafi sam zmienić FW. O braku obudowy nie wspominam (kolejne 20zł zamawiając z allegro z przesyłką)

Nie chce tu nikogo oszukać czy naciągać sprawdziłem cenny na allegro dałem najtańszą opcje bo na allegro taniej nie widziałem z wysyłką jeśli ktoś pokaże mi tańszy pewnie zmienię cenę bo rzuciłem ją orientacyjnie,
    a i tak się znajdzie ktoś kto usiłuje hmmm... właśnie... nie wiem co chciałeś tym osiągnąć napisałeś nieprawdziwą cenę do dysku który nie zadziała na xboxie (bez mod FW) i to w zasadzie wszystko :|

Jeśli komuś cena nie odpowiada oczywiście niech się nie decyduje na zakup za jakieś 2 tyg zmniejszę ją o 10zł jeśli się nie sprzeda.
    Nie zależy mi na czasie nie chcę się go pozbyć, ale jeśli komuś zależy na dobrym niemal nowym dysku od pewnego sprzedawcy to zapraszam :)

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  8. mag_

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    z dostawą 190zł
    Poza tym 169 jest z rabatem bez rabatu 173 nie wiem jak rabat sie uzyskuje ale pewnie trzeba więcej kupić.
    najtańsza dostawa 18zl w proline.
    Do tego obudowa z allegro.
    pisałem z dostawą bo za to też ktos musi zapłacić raczej nie sklep więc ja nic a nic nie przesadziłem napisałem bardzo dokładną cenę :)

Wierz mi jestem uczciwy jak bym widzial gdzies tańszy albo że za dużo wołam zmienił bym cenę od razu.
    Pozdrawiam.

9. mag_

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    Podbijam jak by co po przeszukaniu aukcji mogę oddać za 159zł z przesyłką:)

10. mag_

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    Sprzedany !

Wczytywanie...

Poleć forum