1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 60 GB - Problem, konsola go nie widzi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fristayllo, Grudzień 19, 2013.

1. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj doszedł do mnie dysk 60 GB pod mojego xboxa 360 SLIM 4 GB.

Kupiłem go z tej aukcji:

DYSK TWARDY HDD 60GB do XBOX 360 SLIM HIT! (3803879030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Otworzyłem pokrywę w moim xboxie, włożyłem dysk. Odpaliłem konsolę i konsola nie widzi żadnego dysku. Widzi tylko pamięć wbudowaną (440 MB) i dysk w chmurze. Dysk od razu mi się wydawał podejrzany, bo był w jakimś opakowaniu bez żadnego znaku firmy czy coś w tym stylu. Zwykły rysunek xboxa i dysku. Otwieram pudełko i jest dysk 60 GB, na którym pisze MADE IN CHINA.

U tego kolesia kupywało bodajże około 100 osób ten sam dysk (wcześniej była też aukcja). No i na razie żadnych nowych negatywów nie ma. Ogólnie to dosyć czysty jest, bo na 1300 pozytywnych komentarzy ma tylko 3 negatywy.

Możecie mi coś doradzić co z tym zrobić? Bo pierwszy raz się spotykam z tym, że ktoś mi jakaś podróbkę przysyła. Czytałem coś tam, że MS wycofał te dyski 60 GB z produkcji, no ale myślałem, że "coś się uchowało w magazynie" i dlatego się ciągle sprzedają.

Podłączam dysk wszelkimi sposobami. Konsola w pionie, w poziomie. Przy wyłączonej i włączonej. Nic nie działa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może się coś uszkodziło lub coś nie łączy a np pendrive lub inny dysk ci czyta?

4. fristayllo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podłączyłem telefon pod xboxa i wszystko ładnie czyta i widzi.

5. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli jest to wina dysku. Napisz do niego, że sprzedał Ci uszkodzony.

1 osoba to lubi.
  6. fristayllo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Uszkodzony? No a nie jest to czasem zwykła podróba? Bo sam napis MADE IN CHINA mnie denerwuje już. A jeszcze gdyby patrzeć co różni ten dysk od innych to na pewno brak napisu XBOX 360 na owym dysku. Bo chyba powinno być tak:

No a w moim brak tego napisu. Jest ten kawałek materiału i na nim napisane niby 60 GB co mnie bardzo dziwi. Jeśli by działał ten dysk to mnie by tam nic nie obchodziło czy jest oryginalny czy tam nie, ale skoro nie działa to jest ten problem...

7. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    To jest podroba, oryginalne byly tylko 250 oraz 320gb.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Mogę się mylić, ale czy nie istnieje możliwość umieszczenia dysku w obudowę od Slima?

Wysłane z mojego Nexus 7

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Można, ale jeżeli dysk jest uszkodzony to po prostu pisz do gościa i domagaj się o zwrot pieniędzy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum