1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 60gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcinpl25, Styczeń 17, 2010.

1. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Kupiłem sobie miesiąc temu xbox'a 360 arcade. Teraz chcę zakupić dysk.

1.Czy ten dysk dużo daje jeśli chodzi o funkcjonalność xbox'a?
    2.Czy warto go mieć tylko do offline.(nie mam routera)
    3.Czy 60 gb wystarczy? Bo tutaj mam niezła aukcję Dysk 60GB Oryginalny do xbox 360 PROMOCJA (882013629) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Jak masz dysk to instalujesz gry na dysk i napedu praktycznie nie slychac co przy tym idzie wydluza zywotnosc napedu
    60gb powinno wystarczec instalujesz kilka i odinstalowywujesz ,chyba ze masz cala sterte gier i we wszystkie naraz chcesz grac to kup 120/250 ;p

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jeszcze jedno pytanie kumpel ma przerobionego x'a i ma przeróbkę 1.6 to musi activate wkładać jak ma na dysku grę czy nie?

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Activate.iso jest do uruchamiania gier z wave4 na ix 1.6 a nie do HDD i nie ma znaczenia czy gra jest na dysku czy grasz z płyty . Wkładasz activate.iso potem grę z wave4 i grasz . Jeśli gra jest na HDD uruchomisię z HDD jeśli nie to pójdzie z płyty .

Wczytywanie...

Poleć forum