1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 60GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Archerek, Marzec 20, 2011.

1. Archerek

Archerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!Mam nastepujacy problem...w mojej konsoli znajduje sie dysk 60GB na ktorym mam zainstalowane 4 gry co zajmuje 20GB do tego sporo demek o pojemnosci 15GB do tego rozne fimy z gier savy itp itd bedzie tego około 5GB co daje 40GB zajetego miejsca na dysku ale konsola pokazuje że wolnego miejsca pozostało 10GB a nie 20GB jak być powinno wiec mam pytanie gdzie podziało sie az 10GB pustej przestrzeni na dysku?Druga sprawa coraz czesciej po zalogowaniu sie na do Xbox LIVE odrazu wyskakuje mi komunikat "Nie moża zalogować sie do komuniakatora messenger" wyczytałem gdzie że taka sytuacja ma miejsce przy zmianie hasła do komunikatora ale Ja nigdy tego nie robiłem podczas rejestracji ustawiłem automatyczne logowanie podałem hasło i nie było problemów az do teraz.Więc czy jest możliwość ze ktoś shackował mój komunikator messenger?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich graczy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Resztę zajmuje Xbox 360 :) Ja mam HDD 120 GB a dostępne miałem ok. 107GB

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. XboXers

XboXers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czasami nie da sie do messengera zalogowac, tez tak mam.

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    tak jest zawsze na 20gb jest ok 16gb i tak dalej ja na moim 250gb mam 228gb , to miejsce zajmuje sobie konsola

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wynika to z przelicznika.
    Kazdy dysk, pendrive czy inny nosnik danych ma mniej niz na obudowie tzn. ze pendrive 4Gb tez nie ma 4Gb. Tylko 3 i troche.

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Reszte miejsca jakiego nie widac na pendrive czy innych dyskach, bo zajmuje je system.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    z dyskiem to mam tak samo jak ty. koledzy wyżej wyjaśnili już, dlaczego :) z tym komunikatorem tą też różne jazdy są, nie zawsze można się do niego zalogowac, to normalne.

Wczytywanie...

Poleć forum