1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk 60GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Merr, Lipiec 11, 2011.

1. Merr

Merr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam kilka pytań:

-Czy wszystkie gry opłaca się instalować na dysku 60GB(plus 32 GB z pendrivów)? Czy tylko te w które najczęściej gram i te które tego wymagają?
    Np. przejdę Halo 1, ale go nie będę instalować... Ale za to Halo 2 już muszę... Halo 3 też podobno muszę i czy opłaca się w ogóle grać w Halo 2?
    No bo np. fabułę serii Halo bardzo ogólnie znam i czy na przykład jak będę grać tylko w Halo 3 i w nowsze(nie grając w 1,2) to się odnajdę w fabule?

-Czy ktoś mógłby zrobić listę X360'kowych exluziwów które wymagają instalacji? Czy nowsze Halo też jej wymagają będą wymagać(ja to będzie z Halo 4, zremasterowaną 1 )?

-Mam twardy dysk 500 MB który można podłączyć przez w usb(jeden kabel z dysku ma dwa zakończenia usb i w kompie używam tylko jednego i wszystko działa)
    i czy jak go podłącze tymi dwoma usb to X360 będzie go odbierał jako dwa pendrivy, jeden po 16GB, czyli w sumie 32GB, czy jako jeden pendrive o pojemności 16GB??

-Zainstalowanie gry to podobno ok. 5-8GB to prawda?

Dzięki z góry. Dodam jeszcze tylko że prędkość przesyłu z dysku zewnętrznego to 30 MB/S.

PS Dziękuję Panom którzy w moim temacie wczoraj bardzo szybko odpowiedzieli. Dzięki Panowie ;). Dzięki wam wylicytowałem tego X'a ;). 2 sekundy przed końcem aukcji ręcznie podbiłem stawkę o 2 zł . i wygrałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    1 najlepiej instalowac wszystkie gry w jakie grasz, zeby nie meczyc napedu dvd. na pendraki mozesz wrzucic tylko dema. innych gier nie zobaczy.
    2 j.w.
    3. nie. dwa wyjscia usb sa dla dyskow ktore wymagaja wiekszego napiecia roboczego. nic poza tym.
    4.prawda, ale zalezy od gier. 3 plytowe L.A. Noire zajmie wiecej.

ogolnie dysk zew do klocka mozesz wykorzystac jedynie do przechowywalnia fikmow, muzy, zdjec oraz dem gier.

4. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma gier które wymagają instalacji, no chyba że jakieś dodatki typu 2 płyta w forza motorsport albo jakieś dlc. Ja instaluje te które aktualnie przechodzę. Co do rozmiaru gry na dysku to zależy właśnie od gry, LA Noire zajmuje w sumie ok 20gb ale można instalowac po jednej płytce czyli jakieś 6,5GB jak sie nie mylę, ale np. Guitar hero 3 zajmuje 3,4GB albo F1 2010 4,1 GB.

5. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Chyba że masz JTag'a :) wtedy na dysku nawet na swoim zewnętrznym 500Gb możesz trzymać gry :)

Wczytywanie...

Poleć forum