1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk a czytanie płyty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez El Comandante, Sierpień 22, 2012.

1. El Comandante

El Comandante Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry.

Od soboty mam nowego Xboxa 360, bez dysku. Mam pytanie dotyczące instalacji. Czy po instalacji gra z płytą jest odczytywana tylko raz przed uruchomieniem gry, czy co chwila konsola sprawdza obecność płyty w napędzie poprzez ponowny odczyt?

Chcę kupić nowy dysk by szybciej wszystko wczytywało i mniej napęd się męczył, ale własnie zastanawia mnie czy napęd mimo odpalenia gry z dysku w czasie gry będzie coś odczytywał...

Odczyt przy uruchomieniu gry jest jednorazowy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizi

Mizi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wrocław
    na poczatku jest tylko sprawdzana obecnosc plyty potem juz nie, lecz jezeli otworzysz naped gra sie wylaczy, plyta musi byc w napedzie mimo to ze naped z niej juz nie korzysta

4. El Comandante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak wygląda sprawa instalacji wydania gry wielopłytowej? Dzisiaj przyszło do mnie L.A. Noire i jest na 3 płytach. Czy instaluje się każdą z osobna, czy w czasie instalacji pierwszej płyty zapyta o kolejne?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    instalujesz kazda osobno, ale podczas gry bedziesz musial tak czy inaczej zmienic plyty

6. El Comandante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedzi.

Nawet fajny ten xbox, ale strasznie obciachowe jest to, ze np. aby oglądać youtuba czy grać online to trzeba mieć abonament gold wykupiony. Kumpel ma ps3 i nie ma takich problemów. No widać MS musi zarobić na wszystkim... nawet na tym co darmowe jak youtube.

7. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też mnie denerwuje to, że do YouTube'a, IE, itd... trzeba mieć GOLD. Wystarczy, że za granie po sieci trzeba bulić.

8. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Co do YT, FB i IE to się zgadzam ale wole zapłacić tą stówę rocznie i nie użerać się z dzieciakami, którzy nie umieją jeździć/strzelać.

9. Herobrain

Herobrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co ma piernik do wiatraka? Jeśli za coś zapłacę to jest lepsze od darmowego?

10. El Comandante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdyby była możliwość na Xbox zwiedzania neta, youtube i grania online za free, to Playstation 3 nie miałoby racji bytu.
    Wybrałem Xboxa zamiast PS3, bo gry wydają mi się ciekawsze i trochę tańsze.

Tak ogólnie po ile obecnie stoi gold za rok? 100 'czego'? Chyba dolców, a nie zł.

Cała sytuacja z youtube i goldem przypomina mi działania platform telewizji cyfrowej; zazwyczaj w ulotkach prezentują jakie to oni mają wspaniałe pakiety (nawet te najniższe), że niby tyle kanałów dużo..., ale zapominają zaznaczyć, że z 1/3 z nich jest tak czy owak FTA (darmowa).
    Dostęp do grania online, youtuba i jakiejś przeglądarki powinien być za free, to przemawia samo z siebie. Jeżeli kupuję powiedzmy jakąś grę na PC to nie płacę dodatkowych abonamentów za prawo do gry w necie (poza wyjątkami typu WoW).

11. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W jakim ty świecie żyjesz, Gold na rok to jakieś 110zł a nie 100 dolców. A kody na 48h można generować samemu, ewentualnie kupić na allegro za 1zł.
    Poza tym, wolę zapłacić parę złotych, ale nie mieć żadnych problemów z rozłączaniem, lagami itp. Nigdy mi się to jeszcze na Xbox Live nie zdarzyło, więc jest pierwsza klasa :) I nie ma takich numerów jak z PSN - chodzi mi o ten atak z wykradnięciem danych kart kredytowych. :)

12. El Comandante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @hazor90, te twoje "110zł" to o 110 zł za dużo, za coś co powinno być za free. Zwłaszcza, że na pc czy ps3 jest za free, bez opłacania haraczu. Płacić 110 za możliwość oglądania yt, zwiedzania neta i gry online, to jak płacenie za piasek na Saharze.

Wczytywanie...

Poleć forum