dysk ata przez usb pod x'a

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
Siema, leży u mnie na półce dysk ata 40gb,a 16gb zawsze się przyda, więc pomyślałem sobie czy dało by radę podłączyć go pod x'a przez usb? trzeba by pewnie kupić jakiś adapter usb czy coś i czy w ogóle by to zadziałało??
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
No z adapterem by działało, sam mam dysk 40 giga IDE tak podłączony.
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
konsolę masz przerobioną?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widzę to ma dwie konsole jedną z Xbr a drugą nieprzerobioną.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz nie przerobioną i z softem 9199 to Ci pójdzie jako dysk konsoli ...
 

piro24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi działa wszystko ładnie jak włożę pendrive, ale jak podłączę dysk twardy 40GB przez adapter usb to formatowanie przez Xbox nie kończy się dla dysku dobrze. Dysk potem nie daje sie nawet formatować w Windowsie (Partition Magic) i wyskakuje błąd BadMBR. Po nadpisaniu pierwszych sektorów dysku zerami (specjalnym programem) daje się dysk jeszcze odratować. Nie wiem czemu formatowanie dysku przez xbox nie udaje się. Z innym dyskiem 40GB to samo. Może to wina adaptera usb.
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
to niedobrze;/ a miałem już zamawiać adapter...
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
ja mam podłączony dysk ATA Maxtor 20GB przez USB i jakoś elegancko mi śmiga ;)

nie wiem może adapter z chin mieliscie? ja mam jakiegoś noname (akurat wydaje mi sie ze chinskie) i smiga spokojnie, no mam tylko jeden problem, że pierw musze wlaczyc xboxa az zaloguje się do Dasha i dopiero wtedy podłączam zasilanie do prądu i kabel usb do portu I SMIGA
 

igiproject

Świeżak
Świeżak
ja mam podłączony dysk ATA Maxtor 20GB przez USB i jakoś elegancko mi śmiga ;)

nie wiem może adapter z chin mieliscie? ja mam jakiegoś noname (akurat wydaje mi sie ze chinskie) i smiga spokojnie, no mam tylko jeden problem, że pierw musze wlaczyc xboxa az zaloguje się do Dasha i dopiero wtedy podłączam zasilanie do prądu i kabel usb do portu I SMIGA
Chcesz powiedzieć, że najpierw włączasz xa a potem podlaczasz go do pradu? troche dziwne...
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Potem podłącza zasilanie od dysku, czytaj uważnie. Adaptery sprzedawane na allegro są takie, że musi najpierw nastąpić rozruch dysku, a potem można usb podłączyć do PC/konsoli.
 

Do góry Bottom