1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk czy laser?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubagas, Październik 18, 2010.

1. kubagas

kubagas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z xklockiem. Nie mogę zainstalować żadnej gry! Konsola nie była przerabiana. Płyt próbowałem zainstalować już z 10, dochodzi do iluś tam % potem komunikat: "wyczyść płytkę miękką szmatką" -.-. Gdy próbuje 2 raz zainstalować to od razu wyskakuje ww. komunikat. Co to jest? Dysk czy laser? Xboxa mam na gwarancji więc mogę wysłać. Dysk kupiony na allegro. :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. estern

estern Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Hmm. Moja odpowiedź może być błędna aczkolwiek powiem tak: Jeżeli nie czyta ci płyt to najprawdopodobniej padł laser - jeżeli nie chce ci ich zainstalować dysk. Poczekaj na odpowiedź innych bo mogę się mylić.

4. kubagas

kubagas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę grać normalnie bez instalowania gry na dysku, gra nie ścina ani nic.

5. estern

estern Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A jeszcze pytanie. Na jakich płytach nagrywasz gry?

Down:
    Mhm. Rozumiem. Mi to wygląda na problem z dyskiem, ale jak wspominałem mogę się mylić.

6. kubagas

kubagas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyty oryginalne... tzn. kupione :D:D

7. kubagas

kubagas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    Jeśli masz możliwość: bierzesz dysk idziesz do kumpla , u niego sprawdzasz czy gra sie instalnie na hdd jesli tak to wina jest w napędzie , jesli u niego też nie to wina raczej dysku ;) możesz spróbować też zainstalowac grę na jego dysku(jesli go posiada) Wyklucz pokolei możliwości i sam dojdziesz do konkluzji ;). Jak nie masz kumpla z x-em możesz spróbować instalnąć grę na dużym pendrive

Wczytywanie...

Poleć forum